Niedziela, 2 Październik
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza -

Reklama


Reklama

Dachowały jedna po drugiej, ranne 22-latka i 24-latka (zdjęcia)


Dwie młode kobiety 22 i 24 lata dachowały na drodze wojewódzkiej Jedwabno – Piduń. Co ciekaw niemal w tym samym miejscu i to w odstępie zaledwie kilku minut. Na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń. Okoliczności kraksy wyjaśniają policjanci.



Do zdarzenia doszło, we wtorek 20 września około godz. 16. W rowie i na dachu znalazły się ford focus i skoda octavia. - Zdarzenia wyglądały bardzo groźnie – mówi kapitan Łukasz Wróblewski z KP PSP w Szczytnie. - Z relacji świadków wynikało, że doszło do tych wypadków niezależnie od siebie w odstępie zaledwie kilku minut...


Reklama

Reklama

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

 



Komentarze do artykułu

Kaziu

S czy przypadkiem droge w tym miejscu nie „zapaskudził” obornikiem jakiś rolnik?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Do Marian, mam w doopie do czego był wykorzystywany, istotne jest to, że węgiel brunatny jest mniej kaloryczną alternatywą węgla kamiennego. W obliczu całkowitego zatrzymania elektrowni, czy ciepłowni, należy wykorzystać, wszystko, co jest dostępne. Ty oczywiście ramach solidarności z byłą Ukrainą, możesz sobie zamarznąć, ale ja nie zamierzam. \"Tani węgiel tuż przy granicy z Polską.\" - https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-kryzys-energetyczny/aktualnosci/news-tani-wegiel-tuz-przy-granicy-z-polska-jak-to-mozliwe,nId,6301659


    2022-09-30 14:25:56
  • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
    Oprócz wkładu własnego na poziomie 60 tys wnioskodawca będzie musiał wpłacił z góry czynsz za cały rok czyli ponad 10 tys. Razem 70 tys na start. Dojście do własności po około 45 latach. Czytajcie uważnie warunki .

    Ciekawostka


    2022-09-30 12:42:13
  • Szczycieński szpital z nowym oddziałem ratunkowym (zdjęcia)
    Słuszna uwaga. Ale sądzę, że otwarty obiekt zapewne ma służyć jedynie katolikom.

    do XYZ


    2022-09-30 11:12:36
  • Zamek Krzyżacki w Szczytnie z nagrodą „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” (zdjęcia, wideo)
    maniek znowu spija śmietankę po poprzednikach , którzy to rozpoczeli

    Zdzysk


    2022-09-30 08:45:47
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Do anonima - węgiel brunatny wykorzystuje się w przemyśle chemicznym, do produkcji paliw płynnych i gazowych czy do produkcji nawozów. Gratuluję znajomości tematu węgla :)

    marian


    2022-09-30 07:46:27
  • ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA – Leszek Mierzejewski i moje Szczytno z tygodnia na tydzień
    Dziękuję za to wspomnienie i opowiedzenie o historii jak to było po wojnie. Mało osób o tym wie ilu ludzi(szabrowników) wywoziło ze Szczytna i okolic co się dało.

    Iga


    2022-09-29 20:03:15
  • Będzie przebudowa drogi Szczytno- Olsztyn
    Oby się udało i wyprawa do Olsztyna była normalnym wyjazdem, a nie drogą wśród krzyży.

    Gabi


    2022-09-29 18:51:13
  • Koszty prądu mogą zachwiać budżetem
    Przecież to Morawiecki zapewnił nam takie ceny energii, rezygnując z tanich ruskich surowców, przecież taki właśnie był plan, a \"podmioty\" do niego apelują!!!???... wam naprawdę na mózgi padło? W Czechach jest tani węgiel brunatny, APELUJĘ do podmiotów, by ruszyły dupę i go przywiozły...nie tylko mieszkańcom, ale i elektrowniom, bo za miesiąc w ogóle energii nie będzie.


    2022-09-29 15:19:54
  • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
    Społeczny, dla tych, co nie mogą dostać kredytu z banku, ale muszą mieć min. 50 tyś zł już wkładu i potem 1500 zł czynszu, plus rachunki. Może jeszcze z 500 na czynsz, bo ogrzewanie w górę. Ta Bańkowska i ten Mańkowski jaki mają iloraz inteligencji, czy chociaż dwucyfrowy? Litości...

    Poje Bao


    2022-09-29 14:32:51
  • Jeden chętny na mieszkanie, małe zainteresowania blokiem SIM
    Nie dziwi mnie małe zainteresowanie. Udział w budowie wynosi 20% wartości mieszkania więc na początek trzeba wpłacić od około 40tys do 60tys zł wkładu. Cena budowy 1 metra mieszkania 5500zł, przy założeniu że koszty te nie wzrosną. Taniej już sprzedają deweloperzy w naszym mieście. Większość osób żeby mieć na udział w partycypacji będzie musiała zaciągnąć pożyczkę rata takiej pożyczki to około 1000zł dodatkowo czynsz który wyniesie nawet 1500zł. Deweloperzy oferują mieszkania za cenę w granicach 5tys zł za metr i w tym mają wliczony już zysk z każdego mieszkania natomiast spółka wydaje mi się że powstała w celu oferowania mieszkań osobom nie mającym zdolności kredytowej a z tego co widzę to chyba ktoś to buduje w celu osiągnięcia zysku ze sprzedaży, pomimo statusu not for profit. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie przejdzie się do szczegółów.

    Sceptyk


    2022-09-29 13:04:58