Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

Dachowały jedna po drugiej, ranne 22-latka i 24-latka


Dwie młode kobiety (22 i 24 lata) dachowały na drodze wojewódzkiej Jedwabno – Piduń. Co ciekawe niemal w tym samym miejscu i to w odstępie zaledwie kilku minut. Na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń. Okoliczności kraksy wyjaśniają policjanci.Do zdarzenia doszło we wtorek 20 września około godz. 16. W rowie i na dachu znalazły się ford focus i skoda octavia.

 

- Zdarzenia wyglądały bardzo groźnie – mówi kapitan Łukasz Wróblewski z KP PSP w Szczytnie. - Z relacji świadków wynikało, że doszło do nich w odstępie zaledwie kilku minut.

 

Auta na łuku drogi Jedwabno – Piduń, wypadły z drogi, zjechały do rowu i dachowały. Kobietom z samochodów pomogli wydostać się inni użytkownicy drogi. Gdy na miejscu pojawili się strażacy zabezpieczyli teren, postawili auta na koła.


Reklama

 

Kierująca fordem to 22-letnia mieszkanka gminy Jedwabno. Z kolei skodą kierowała 24-latka z gminy Pasym. Obie były trzeźwe. Obie otrzymały mandat.

 

Okazało się jednak, że 22-latka nie posiadała uprawnień do kierowania samochodem, za co odpowie przed sądem. Po przebadaniu przez medyków postały na miejscu zdarzenia.

 

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policyjnych wynika, że przyczyną była nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków panujących na drodze.

Oba samochody zostały doszczętnie zniszczone.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama