Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Czy Michał Trusewicz zostanie zastępcą burmistrza Szczytna?


Michał Trusewicz zostanie najprawdopodobniej zastępcą burmistrza Szczytna, Stefana Ochmana. Tak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń. Burmistrz Ochman na razie jednak nie chce komentować tych informacji. Jeśli się potwierdzą, będzie to spore zaskoczenie dla wszystkich.Michał Trusewicz, rocznik 1976, to doświadczony urzędnik, który przez lata pracował w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Olsztynie. Ostatnio zatrudniony jest na etacie naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Piszu. To ceniony fachowiec.

 

- Rzeczywiście, takie rozmowy są prowadzone, ale za wcześnie, aby cokolwiek komentować – usłyszeliśmy.

 


Reklama

Trusewicz to dość znane samorządowe nazwisko w naszym powiecie. Barbara Trusewicz była wicewójtem gminy Dźwierzuty, a od 4 czerwca jest prezesem spółek komunalnych w Pasymiu. Z kolei Monika Trusewicz od 2 czerwca jest skarbnikiem miasta w Pasymiu. Czy to rodzina? Już nie. Choć należy dodać, że pan Michał był mężem pani Barbary, a pani Monika była żoną jego brata.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama