Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Czujne policyjne oko „wyłapuje” poszukiwanych


Szczycieńscy policjanci ujawnili i zatrzymali kolejne trzy osoby, które były ścigane przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary.Mundurowi w środę rano (15.11.2023 r.) ujawnili i zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Wielbark. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

 

- 31-latek popełnił po raz kolejny przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości – mówi sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji.

 


Reklama

Po południu funkcjonariusze ze szczycieńskiej jednostki zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Szczytna był poszukiwany przez szczycieński wymiar sprawiedliwości za popełnione przestępstwo kradzieży z włamaniem. 23-latek odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku.

 

Podczas patrolowania miasta przed godziną 3:00 (16.11.2023 r.) funkcjonariusze przy ulicy Gdańskiej zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej.

Reklama

 

- Jak się okazało, 26-letni mieszkaniec Szczytna uchylał się od wykonania wyroku Sądu Rejonowego w Olsztynie w sprawie popełnionego wykroczenia – mówi policjantka. - Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w Szczytnie.

 

Wszyscy mężczyźni zostali przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone wyroki.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama