Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Czujne oko dzielnicowego, pijany motorowerzysta bez szans


Dzielnicowy z Pasymia aspirant Grzegorz Licki zatrzymał po służbie pijanego motorowerzystę. 57-latek wydmuchał niemal 1,5 promila alkoholu.


  • Data:

- W czasie wolnym od służby asp. Grzegorz Licki zauważył jadącego motorowerem marki Romet mężczyznę, którego chwilę wcześniej, nietrzeźwego, widział w okolicach sklepu w miejscowości Grom – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Dzielnicowy natychmiast zatrzymał kierowcę motoroweru i poinformował dyżurnego szczycieńskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol policji – dodaje.


Reklama

 

Mundurowi ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna to 57-letni mieszkaniec gminy Jedwabno. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 57-latka. W jego organizmie krążyło blisko 1,5 promila alkoholu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mieszkaniec gminy Jedwabno będzie tłumaczył sięteraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 października.

 Komentarze do artykułu

Obok pola słonecznika.

Czwartkowy poranek Jurgi uciekanie z krową po polach pomocnicy biznesmena od skupu bydła z tej wsi. Za dwie godziny później przyjeżdża auto dostawcze po bydło do biznesmena.

Zbyszek

Żeby złodziei tak łapali, albo tych co cipają wtedy mogą się chwalić, a tak to wstyd że niczym innym się nie mogą pochwalić, a drogówka to polowanie robi, chowają się za krzakami wystawiają suszarkę i już jest pochwała u przełożonego, wstyd za tą milicję a od zachodniej Policji muszą się jeszcze 100 lat uczyć, a tych którzy rozkazy wydają myśliwym zabrać prawo do emerytury......

Tomasz

Wielki wyczyn na miarę artykułu i medalu od komendanta!!! A milicjanci szczycieńscy nie potrafią poradzić sobie z handlujacymi papierosami w mieście. Żenada U

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama