Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Czujna ekspedientka zatrzymała 29-letniego „miłośnika słodyczy”


Pewien 28-letni mieszkaniec Szczytna wykazał się nie lada „sprytem” podczas zaplanowanej przez siebie kradzieży. Wszedł na teren jednego z supermarketów położonych na terenie miasta, chwycił karton z zawartością 10 szt. bombonierek i próbował uciec drzwiami wejściowymi. Świadkiem tego zajścia była jedna z ekspedientek sklepu, która ujęła mężczyznę na „gorącym uczynku”. „Miłośnik” czekolady, znany szczycieńskim funkcjonariuszom z wcześniejszych interwencji, został zatrzymany i odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem.W piątek (08.10.21r.) około godz. 06:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy został powiadomiony o ujęciu na terenie jednego z supermarketów położonych na terenie miasta, sprawcy kradzieży sklepowej. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce okazało się, że mężczyzna dobrze jest im znany z wcześniejszych tego typu interwencji. Z relacji pracowników sklepu wynikało, że 28-letni mieszkaniec Szczytna wszedł pewnym krokiem na teren obiektu. Następnie chwycił karton z zawartością 10 szt. bombonierek o wartości blisko 160 złotych i próbował uciec drzwiami wejściowymi.


Reklama

 

Całe zajście zaobserwowała jedna z ekspedientek, która ujęła 29-latka na „gorącym uczynku”. Pozostali pracownicy zamknęli drzwi wejściowe do supermarketu i powiadomili miejscowych funkcjonariuszy.

 

Z uwagi na fakt, iż 29-letni mieszkaniec Szczytna wielokrotnie karany był za tego typu wykroczenia, mundurowi odstąpili od postępowania mandatowego i skierowali przeciwko „miłośnikowi” czekolady, wniosek o ukaranie do sądu.

Reklama

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama