Czwartek, 26 Maj
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Reklama


Reklama

Cztery kolizje, dwie z udziałem motocykli, groźnie na drogach (zdjęcia)


Mimo apeli policjantów o większą czujność i ostrożność na drodze wciąż dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń.Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami to przyczyna zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło w piątek (06.05.022 R.) Szczytnie na ulicy Skłodowskiej-Curie.

 

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 56-letnia mieszkanka powiatu szczycieńskiego poruszająca się pojazdem marki VW Polo, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Hyundai, którym kierował 49-letni mieszkaniec Łowicza i wjechała w tył jego auta – mówi sierżant Wioletta Pichal ze szczycieńskiej policji. - Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Do kolejnego, groźnie wyglądającego zdarzenia doszło tuż przed godz. 17:00. Oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na ulicy Ostrołęckiej z udziału pojazdu osobowego i motocykla.


Reklama

 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Toyota 19-letni mieszkaniec Szczytno, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu motocyklowi Kawasaki, którym poruszał się 21-letni mieszkaniec gminy Szczytno. W wyniku, czego kierujący motocyklem uderzył w prawy bok Toyoty i wpadł do rowu. Przybyła na miejsce zdarzenia drogowego załoga karetki pogotowia przewiozła rannego motocyklistę do szpitala na dalsze badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zaistniałego zdarzenia.

 

 

W sobotni poranek (07.05.2022 r.) około godz. 8:00 patrol ruchu drogowego pracował na miejscu zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Tylkowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia kierująca pojazdem Mini Cooper, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Alfa Romeo, w wyniku, czego doszło do zderzenia pojazdów.

 

Reklama

 

Za kierownicą Alfy, siedziała 23-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia, nie potrzebował pomocy medycznej. Na sprawcę kolizji, 25-letnią mieszkankę małopolski - policjanci nałożyli mandat karny.

 

 

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu pojazdowi było przyczyną zdarzenia, które miało miejsce w niedzielę (08.05.2022 R.) w miejscowości Marksewo. Kierujący motocyklem marki Honda 25-letni mieszkaniec Pisza, podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocyklem marki Suzuki, 39-latkowi, w wyniku, czego doszło do zderzenia. 39-letni mieszkaniec Pisza z urazem stopy został przetransportowany do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51
 • Sobieski kończy 70 lat
  W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"

  jAMKA LECH


  2022-05-24 13:38:35
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  co dalej?

  xzx


  2022-05-24 07:17:58
 • Szczytno z poważnymi wadami
  Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.

  Szczytnianin


  2022-05-23 18:39:24

Reklama