Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Czeska telewizja na Śląskiej, sprawdzała blok


Blok należący do Wspólnoty Mieszkaniowej Ślaska 12 w Szczytnie bije rekordy popularności. Po ogólnopolskich mediach teraz zainteresowały się nim i mieszkańcami media czeskie. Kilka dni temu Zbigniewa Chrapkiewicza oraz Krzysztofa Klimka, prezesa i sekretarza zarządu wspólnoty, odwiedził dziennikarz czeskiej telewizji publicznej Andreas Papadopulus.


  • Data:

- Jest on korespondentem telewizji czeskiej w Polsce – mówi Krzysztof Klimek. - Pytał oczywiście o nasz blok i działania, które podjęliśmy, aby stać się niemal samowystarczalni energetycznie. Cieszymy się, że nasza inicjatywa wywołała takie zainteresowanie, bo patrząc na drastyczne wzrosty cen energii nasza droga była słuszna. Dziś inni podpytują nas, jak zrealizowaliśmy to przedsięwzięcie i chcą iść w nasze ślady. Nawet Czesi – dodaje z uśmiechem.


Reklama

Reklama

blockquote>

 

Blok Wspólnoty Mieszkaniowej Ślaska 12 w Szczytnie zasłynął tym, że jest niemal samowystarczalny energetycznie. Niestraszne im podwyżki cen prądu, czy ciepła.Komentarze do artykułu

Kowal

Duma mnie rozpiera, chociaż nic mnie nie łączy z tym genialnym blokiem prócz Szczytna. Brawo! Wreszcie jest coś, czego możemy użyć, aby wytłumaczyć kolegom z Polski, gdzie jest Szczytno. No tam, gdzie ten genialny jedyny w Polsce energooszczędny blok. I wszystko jasne.

Stefan

Niech wspólnota zorganizuje usunięcie tej zabawkowej niezabezpieczonej rakietki bo niedługo fakt albo se do nich przyjedzie.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama