Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

„Cudowna terapia” - MDK zaprasza na spektakl


Miejski Dom Kultury zaprasza na spektakl „Cudowna terapia”. Zaplanowano go na 1 grudnia. Start godz. 19. Miejsce - sala widowiskowa MDK w Szczytnie. Wydarzenie jest płatne. Obsada: W roli Joanny Dorek: Edyta Jungowska / Małgorzata Lewińska. W roli Walentego Dorka: Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny /Dariusz Taraszkiewicz. W roli terapeuty: Artur Pontek.Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Kryzys bowiem może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Zamiast do gabinetu - zapraszamy do teatru na Cudowną Terapię!

 

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi.

 

Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?


Reklama

 

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia".

 

Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Obsada: W roli Joanny Dorek: Edyta Jungowska* / Małgorzata Lewińska* W roli Walentego Dorka: Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny /Dariusz Taraszkiewicz* W roli terapeuty: Artur Pontek *wymiennie Daniel Glattauer: "Cudowna Terapia" Komedia terapeutyczna Przekład: Marek Szalsza Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz Choreografia: Janja Lesar, Krzysztof Hulboj Muzyka: Krzysztof Matysiak Producenci spektaklu: Teatr Skene Warszawa - Łukasz Niezgoda, Ewa Rączy, Dom Kultury w Rawiczu

Reklama

 

Bilety do kupienia na:

-- u organizatora zamówienia grupowe , rezerwacje , informacje pod numerem telefonu

515 922 426 lub e-mail rezerwuj@op.pl lub opus.art.kontakt@gmail.com

-- w internecie na portalach www.kupbilecik.pl lub www.biletyna .pl

-- w Szczytnie Księgarnia Książnica ul. Polska 1Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama