Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Citroen dachował w Czarnym Piecu, ranny 56-letni kierowca (zdjęcia)


Szczycieńskie służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-58 w okolicach miejscowości Czarny Piec w gminie Jedwabno.Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 56-letni kierowca Citroena, jadąc od miejscowości Olsztynek w kierunku Czarnego Pieca, wykonał manewr wyprzedzania, w wyniku czego zmusił 61-letniego kierowcę Skody do zjechania na prawe pobocze. Następnie pojazdy te zderzyły się lusterkami. Kierowca Citroena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, uderzył w przydrożne drzewo i dachował. 56-latek z obrażeniami dłoni trafił do szpitala. Prawdopodobnie w chwili zdarzenia był nietrzeźwy.

 


Reklama

Do wypadku doszło w piątek, 27 sierpnia, tuż przed godziną 17:00.

Reklama

 

56-letni mieszkaniec Olsztyna podróżował sam. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna był nietrzeźwy. Z obrażeniami prawej dłoni trafił do szpitala.

 

- 61-letni kierowca Skody, mieszkaniec woj. pomorskie, w pojeździe przewoził 57-letnią pasażerkę – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na szczęście ani on, ani pasażerka Skody nie doznali żadnych obrażeń ciała.

 

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 56-latkowi prawo jazdy. Teraz śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama