Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Ciepłe kierunki na wyciągnięcie ręki – prosto z lotniska Olsztyn-Mazury (zdjęcia)


Promocja. Turcja i Albania latem, a Kenia zimą – to tegoroczna oferta kierunków czarterowych biura podróży ITAKA i Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.Gwarancja słonecznej pogody, błękit nieba, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda, bogactwo aromatycznej kuchni i ciepły śródziemnomorski klimat - czyli to co w wakacjach w Turcji i Albanii najlepsze. Dzięki bezpośrednim czarterom z lotniska Olsztyn-Mazury w Szymanach, mieszkańcy Szczytna i okolic mogą dotrzeć do tych nadmorskich pereł w mniej niż 3 godziny.

 

Riwiera turecka – powracający hit

W zeszłym roku wakacje w Turcji z wylotem z warmińsko-mazurskiego lotniska cieszyły się ogromną popularnością i wszystko wskazuje na to, że sukces ten powtórzy się tego lata. Loty do Antalyi są realizowane w każdą środę od 19 czerwca do 2 października br.

 

 

Turcja oferuje wyjątkową mieszankę pięknych plaż, bogatej historii i pysznej kuchni. Szerokie, złociste wybrzeża, takie jak te w Antalyi, zapewniają idealne warunki do relaksu nad ciepłym Morzem Śródziemnym.

 

Turcja to również raj dla miłośników historii i kultury, z licznymi zabytkami, jak starożytne ruiny Teatru Aspendos i imponujące muzeum archeologiczne. Wakacje w Turcji łączą relaks na plaży, aktywny wypoczynek i bogate doświadczenia kulturowe.

 

Albania – nieodkryta perła Bałkanów

Tirana to nowa propozycja w siatce połączeń lotniska w Szymanach – loty na tej trasie odbywają się w każdy czwartek od 13 czerwca do 5 września br.

 

 

Albania, leżąca u brzegów Morza Adriatyckiego i Jońskiego, to urokliwy kraj w południowej Europie. Znana z kryształowo czystych wód i doskonałej pogody, z około 290 słonecznymi dniami w roku, stanowi idealny cel dla tych, którzy pragną spędzić wakacje w wyjątkowym miejscu. To kraj bogaty w zabytki, takie jak Zamek Skanderbega w Kruji czy Berat, zwany "miastem tysiąca okien".

 

Ponadto, kuchnia albańska, będąca mieszanką włoskich, greckich i tureckich smaków, oferuje niezapomniane doznania kulinarne.

 

Egzotyczna Kenia

Mombasa to pierwszy kierunek czarterowy, który będzie dostępny w zimowym rozkładzie lotów Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Połączenie to będzie realizowane od 26 grudnia do połowy marca przyszłego roku.

 

 

Położona w Afryce Wschodniej Kenia, to idealne miejsce na egzotyczne wakacje. Rajskie, białe plaże rozciągające się wzdłuż Oceanu Indyjskiego, piękna rafa koralowa i wspaniałe krajobrazy sawanny zachwycą każdego. Miłośnicy natury docenią fantastyczne safari oraz możliwość spotkania oko w oko z „Wielką Piątką” afrykańskich zwierząt.

 

Blisko i komfortowo

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury dba o komfort swoich pasażerów, oferując liczne udogodnienia. Klienci Itaki mogą skorzystać z promocyjnych cen parkingu na lotnisku – już od 1 zł, a dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalne stanowisko odprawy, które skraca czas oczekiwania w kolejce.

 

Zaplanuj wakacje marzeń

Dzięki lotom czarterowym z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, podróżni z Warmii i Mazur mogą szybko i wygodnie dotrzeć do swojej słonecznej destynacji.

 

 

Wakacje z wylotem z warmińsko-mazurskiego lotniska można już rezerwować na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w Salonach Firmowych ITAKI, a także w wybranych biurach podróży.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama