Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Ciepła odsiadka na zimę? Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn


W ręce szczycieńskich policjantów wpadło trzech poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności mężczyzn. Dwóch z nich funkcjonariusze zatrzymali w Szczytnie, a jednego w gminie Pasym.


  • Data:

- W poniedziałek (24.10.2022r.) szczycieńscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn – informuje „Tygodnik Szczytno” sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Pierwszego, 32-letniego mieszkańca Szczytna, zatrzymali na terenie miasta Szczytno tuż po godzinie 16:00. Mężczyzna był poszukiwany zgodnie z decyzją sądu do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa znieważenia funkcjonariusza.


Reklama

 

 

Godzinę później w ręce mundurowych wpadł 49-letni mieszkaniec gminy Świętajno, który zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości był osobą poszukiwaną do odbycia kary aresztu.

 

Następnego dnia (wtorek, 25.10.2022r.) przed godziną 12:00 na terenie gminy Pasym funkcjonariusze szczycieńskiej jednostki zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. 71-letni mieszkaniec gminy Pasym zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości miał zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Reklama

 

Mundurowi przewieźli zatrzymanych mężczyzn do zakładu karnego.

 

 Komentarze do artykułu

media darmowe ....

Super , chorzy leżąc w szpitalu mają gorsze warunki pobytu.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama