Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Chętni na mieszkania wciąż poszukiwani, specjalne spotkanie zaplanowano na 29 grudnia


Szczytno wciąż ma problem ze znalezieniem chętnych na mieszkania budowane w ramach SIM. Do „wzięcia” jest 18 lokali w bloku, który ma powstać przy Sobieszczańskiego. Co ciekawe najemcy mogą dojść do prawa własności.


  • Data:

Lista potencjalnych najemców miała być gotowa do końca października. Termin był już kilkakrotnie przesuwany. Teraz potencjalni chętni mają czas do końca stycznia. Co prawda, dotychczas złożono 18 wniosków czyli dokładnie tyle, ile ma być mieszkań, ale może się okazać, że nie wszyscy wnioskodawcy spełniają wymagane kryteria.


Reklama

 

Między innymi dlatego miasto oraz spółka SIM KZN Północ z siedzibą w Olsztynie na czwartek, 29 grudnia przygotowuje promujące inicjatywę spontanie. Odbędzie się ono o godz. 16 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczytnie.

Reklama

 

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną założenia programu. Będzie to również okazja do zadawania pytań dotyczących przygotowywanej inwestycji.Komentarze do artykułu

Alex

Zapewne Łachacz już zlozył wniosek

Lichwa

Trudno się dziwić, że nie ma chętnych na wynajem mieszkania SIM skoro trzeba wpłacić na start kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama