Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Centrum Treningu Femina dla piękna i zdrowia kobiet


PROMOCJA. Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to doskonały drogowskaz w kierunku zdrowego stylu życia dla kobiet z naszego powiatu. Mimo pandemii Femina wciąż działa. To idealne miejsce, aby zadbać o urodę, kondycję i zdrowie. - I to w pełni bezpiecznie – podkreśla Magdalena Bielecka. - Warto w naszym centrum schronić się przed wrzaskiem tego świata. Gorąco zapraszam.Magdalena Bielecka z Centrum Treningu Femina w Szczytnie to certyfikowany trener personalny oraz fizjoterapeutka, specjalistka od niemal wszelkich kobiecych potrzeb. W Feminie prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne, ale też treningi.

 

- Zajęcia dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdej pani – mówi Magdalena Bielecka. - Masz ochotę poprawić kondycję? Zapraszamy do nas. Masz ochotę zrzucić nieco kilogramów? Zapraszamy do nas.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/

 

W Feminie swoje idealne miejsce znajdą też kobiety w ciąży czy tuż po porodzie (w połogu). To jedyne takie miejsce w Szczytnie.

 

- Nie ukrywam, że w tym się specjalizujemy – mówi pani Magdalena. - Zajęcia odbywają się zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Podstawa to bezpieczeństwo. Jako fizjoterapeutka specjalizuję się w uroginekologii. Prowadzimy terapie rozejścia mięśnia prostego brzucha, blizn po cięciu czy nietrzymania moczu. Zapraszam do kontaktu. U nas każda pani będzie czuła się wyjątkowo, bo Centrum Treningu Femina jest wyłącznie dla pań.

 

Czym wyróżnia się Femina?

Każda z nas jest inna, ma swoje schorzenia ruchowe, wady, inną strukturę ciała, a także inne oczekiwania, stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby. Filozofia, którą promujemy, zakłada, że najlepszy trener to taki, który funkcjonuje w zespole specjalistów. Femina współpracuje z Centrum Rehabilitacji oraz lekarzami, dlatego nasze Klientki mogą mieć pewność, że jeśli trafią do nas zajmą się nimi specjaliści.

 

Magdalena Bielecka Centrum Treningu Femina

ulica Moniuszki 10, Szczytno

czynne: poniedziałek - piątek

od godz. 10 do 20

tel. 884 664 095

http://www.ct-femina.pl/Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama