Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Centrum Kulturalne w Kamionku już działa (zdjęcia)


Uroczyście otwarto nowo wybudowane Centrum Kulturalne w Kamionku. W budynku mieści się świetlica wiejska oraz filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowcu.


  • Data:

W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy sołectwa, ale też przedstawiciele sejmiku województwa oraz samorządowcy z naszego powiatu. Zebranych gości przywitał sołtys - Zbigniew Wiszniewski.


Reklama

 

Kamionek to jedna z największych miejscowości gminy Szczytno. Liczy około 1100 mieszkańców. Nieustannie się rozwija. Są plany, aby to waśnie tam powstała nowa szkoła z basenem.

Reklama

 

Koszt budowy Centrum Kulturalnego to ponad 618 tys. zł.Komentarze do artykułu

Mieszkanka

Ciekawe czy po \"remoncie\" który trwa obecnie w Kamionku ktoś posprząta. Tzn. naprawi chodniki, drogi itp. Bo jestem szczerze zaniepokojona tym widokiem.

Czy ktoś redaguje te artykuły? \"Kamionek – osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Szczytno.\" Nie piszemy \"w\" Kaminku, tylko \"NA\" Kamionku, bo to jest osiedle i nie posiada praw miejskich ani wiejskich. Podobnie jest z dzielnicami Warszawy, nikt nie pisze \"w\" Pradze, tylko \"na\" Pradze. Poprawność polityczna autora, jest żenująca.

dr

Brawo Panie Wójcie.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama