Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Cenne lekcje od Banku Spółdzielczego w Szczytnie - społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw na wyciągnięcie ręki


Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw to koncepcja, zgodnie z którą firmy powinny działać w sposób etyczny i uwzględniać potrzeby społeczne, środowiskowe i ekonomiczne w swojej działalności. Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest doskonałym przykładem firmy, która angażuje się w rozwój lokalnej społeczności i dba o jej dobrobyt.I właśnie w tym temacie przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Szczytnie przeprowadzili zajęcia w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie. Wizyta przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Szczytnie w była doskonałą okazją, aby zwrócić uwagę uczniów na ważność społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

 

Dzięki takim inicjatywom młodzi ludzie mają możliwość poznać sposoby, w jakie firmy mogą działać na rzecz dobra społeczeństwa i środowiska. Bank Spółdzielczy w Szczytnie zasługuje na pochwałę za swoje zaangażowanie w lokalną społeczność i świadomość wagi działań związanych z społeczną odpowiedzialnością przedsiębiorstw.


Reklama


 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie prowadzi wiele działań związanych z społeczną odpowiedzialnością, w tym programy edukacyjne dla młodzieży, dotacje dla lokalnych organizacji pozarządowych i fundacji, a także wsparcie dla przedsiębiorców działających w regionie. Bank współpracuje także z lokalnymi władzami i instytucjami, aby wprowadzać pozytywne zmiany w społeczności.

Reklama


 


 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama