Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Cały cmentarz w internecie, system pomaga odnaleźć mogiły (sprawdź szczegóły)


Na cmentarzu komunalnym w Szczytnie działa już wirtualny system odnajdywania grobów. Zarejestrowano tam aż 15 tysięcy 964 osób, które spoczęły w miejskiej nekropolii. System GROBONET PRO na pewno ułatwi osobom odwiedzającym groby bliskich odnaleźć odpowiednią mogiłę. Podobny system działa też na cmentarzu w Jedwabnie.


  • Data:

Z interaktywnego planu cmentarza w Szczytnie można skorzystać za pomocą strony internetowej: https://szczytno.grobonet.com/.


Reklama

 

- Aby odnaleźć grób wystarczy w formularz wyszukiwania wpisać jedno bądź więcej z następujących kryteriów: imię, nazwisko, datę urodzenia, datę śmierci lub lokalizację grobu (kwatera, rząd, numer grobu) – instruuje Aneta Gudzbeler, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szczytnie. - Wyświetli nam się lista osób pochowanych, które spełniają określone kryteria. Należy wybrać tę poszukiwaną osobę.

 

 

Oprócz podstawowych informacji, takich jak imię, nazwisko, data urodzenia i śmierci na stronie wyświetlona jest też fotografia nagrobka oraz mapa cmentarza z wyróżnioną kwaterą, która ułatwi jej odnalezienie już w realu wybranego grobu.

Reklama

 

Strona działa oczywiście też na smartfonach.

 

Z danych, do których udało się dotrzeć „Tygodnikowi Szczytno” wynika, że od 1968 roku na cmentarzu komunalnym w Szczytnie do dziś spoczęło 15 tysięcy 964 osób.

 

- GROBONET PRO® umożliwiający odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza - mówi Aneta Gudzbeler. - Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zdalne zlecenie opłacenia miejsca na cmentarzu, czy zapalenie wirtualnego znicza.Komentarze do artykułu

Do Stanisław Sobieszczański

Strona w internecie: Grobonet Szczytno , tam wpisać imię i nazwisko zmarłego , po chwili wyświetli się grób zmarłej osoby.

stanisław Sobieszczański

Poszukuję grobu Kazimierza Pracuka zmarłego w 1982r.(chyba luty lub marzec.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama