Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Była okazja, znalazł się i złodziej. 28-latek już w rękach policji


Okazja czyni złodzieja. I być może było tak w tym przypadku. 28-latek z zaparkowanego na Placu Juranda, ale otartego auta, ukradł dokumenty i osobiste przedmioty. Właściciel straty wycenił na 1500 zł.W środę, 1 listopada w Szczytnie na Placu Juranda 38 – letni mieszkaniec gminy Szczytno zostawił otwarty samochód, z którego zostały skradzione jego dokument oraz przedmioty, które się w nim znajdowały, powodując straty na ponad 1500 złotych.

 

Policjanci kryminalni prowadzący czynności wytypowali podejrzanego i zatrzymali go. Podejrzewanym o popełnienie przestępstwa okazał się 28 – letni mieszkaniec Szczytna. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu kradzieży 28 – latkowi. Mężczyzna odpowie przed sądem za swój czyn.


Reklama

 

Policjanci przypominają. Parkując samochód nawet na krótką chwilę należy: Zawsze go zamknąć, sprawdzić, czy wszystkie okna są domknięte, a klapa bagażnika zatrzaśnięta, włączyć alarm oraz inne posiadane zabezpieczenia, nie pozostawiać wewnątrz żadnych wartościowych przedmiotów, np. telefonów, torebek czy portfeli.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama