Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Butelki z alkoholem z herbem miasta - radna żąda wyjaśnień od burmistrza


Czy to prawda panie burmistrzu, że prawie na każdej imprezie w Miejskim Ośrodku Sportu częstuje pan uczestników potańcówek alkoholem – pytała publicznie na ostatniej sesji burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego radna Teresa Moczydłowska. W imieniu mieszkańców zażądała wyjaśnień dotyczących pojawienia się butelek z alkoholem z herbem miasta i logo Stowarzyszenia Razem Dla Mieszkańców na jednej z miejskich potańcówek.


  • Data:

Radna Moczydłowska, poruszając temat, powołała się na doniesienia w lokalnych mediach.


Reklama

 

Reklama

- Pojawienie się butelek z alkoholem, nieznanego pochodzenia z herbem miasta i logo Stowarzyszenia Razem Dla Mieszkańców sugeruje, że alkohol został zakupiony z pieniędzy budżetu miasta – grzmiała na sesji. - Brak banderoli na butelkach jest naruszaniem przepisów celno-skarbowych i prawa – dodała. - W związku z tym w imieniu mieszkańców pytam, kto sfinansował zakup alkoholu i czy to prawda, że takie gadżety były rozdawane przez pana burmistrza podczas potańcówki oraz przez osoby z jego najbliższego otoczenia? Z jakiego źródła pochodził alkohol? Czy uważa pan, że 1 wrzenia, rocznica wybuchu II wojny światowej to stosowny moment, aby burmistrz miasta zapraszał na alkoholową biesiadę? - radna zasypywała pytaniami burmistrza.

 

Na sesji burmistrz Krzysztof Mańkowski nie odniósł się do tych zarzutów.

 

- Szczycieńskiej afery watergate w bazie wodnej nie było i nie ma pani radna Moczydłowska, zapraszam panią za rok do MOS i sama niech pani zobaczy, jak ludzie ładnie się bawią – skwitował jedynie.

 Komentarze do artykułu

Śmieszek

Szanowni komentatorzy! Widać, że jak sprawy o bar się nie oprze - to... Teraz tylko nie wiem, która strona ma problem.

Jan

Panie burmistrzu jak tak moża? Nie zaprosił Pan do flaszki taką personę jaką jest Moczydłowska, to jest niewybaczalne! Za ten błąd będzie miał Pan przechlapane do końca kadencji, będzie Panu wypominać przy każdej okazji. Główkuj burmisrzu jak to naprawić. Pozdrawiam.

Krajan

No cóż - jak redakcja TS spotyka się z racjonalnym komentarzem - nie ma co liczyć, że go opublikuje. Pani Moczydłowska nie reprezentuje promila mieszkańców miasta, a dzięki \"flaszkom\" lansuje się jak się patrzy. Gratuluję. 226 głosów.

Szczytnianin

Hans, kto chciał komuny to ją ma, komuna wróciła, nie ma Kiszczaka, Jaruzelskiego (już nie żyją) ich miejsce zajęli: Ziobro, Kaczyński, Macierewicz oraz im podobni. Podobny tok myślenia, podobne działania, jeszcze bez strzelaniny, ale kto wie co się może wydarzyć.

Podatnik

Tej kobiecie już dziękujemy. Co ona tam robi i kto ją wybiera na radną. Żenada????

lena

Burmistrz Mańkowski, jak zwykle, unika odpowiedzi na niewygodne pytania. Jego komentarz odnośne konkretnych zapytań radnej (nieważne, czy w swoim imieniu, czy grupy mieszkańców) jest poniżej krytyki. Arogancja, ignorancja i buta tego osobnika są porażające.

Szczytnianin

Do Mariana, to niech się zapytają sami burmistrza (jest na to wiele sposobów, tylko trzeba chcieć) a nie wysługują się mocno kontrowersyjną osobą!!!

Hans

Nie jestem zwolennikiem Pana Burmistrza,ale robić wielka aferę z kilku butelek wódki? Chcieli dobrze,bo stara nomenklatura się przypomniała jak było za komuny,że flaszka załatwiała więcej spraw niż pieniądze i tyle...... są jeszcze ludzie , którym się marzy powrót Kiszczaka,Jaruzelskiego .....

Krajan

I co ta_ redakcja TS dalej sprawdza, czy liczba głosów oddanych na p. Moczydłowską w 2018 r. się zgadza? Przecież znacie portal PKW. Więc powtarzam - 226 głosów oddanych na tę panią w okręgu liczącym ponad 4900 wyborców, z których 2738 udało się na wybory... Pominę inne kwestie, które widoczne są w zestawieniach PKW.

marian

Do Szczytnianina!! Nie jesteś sam, są jeszcze inni mieszkańcy :)

Szczytnianin

Niech się Moczydłowska nie powołuje na mieszkańców, jestem mieszkańcem Szczytna i kategorycznie nie życzę sobie by ktoś taki jak ta ona, występowała w moim imieniu!!! Czy to jasne???

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama