Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Burmistrz zaprasza na spotkanie do baszty zamku (wideo)


Wracają osobiste spotkanie burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego z mieszkańcami Szczytna. Pierwsze odbędzie się już w najbliższy piątek, czyli 10 września. Miejsce – baszta zamku krzyżackiego od strony ulicy Klenczona.


Włodarz miasta dostępnych będzie dla mieszkańców w godzinach od 11 do 13.

 

- Każdy może na to spotkanie przyjść, spotkać się osobiście z panem burmistrzem, opowiedzieć mu o swoich kłopotach, czy podzielić spostrzeżeniami na temat funkcjonowania miasta – mówi Katarzyna Furczak, naczelnik wydziału promocji UM Szczytno. - Gorąco zapraszam. Przez pandemie kontakt z mieszkańcami był głównie telefoniczny, teraz każdy ma możliwość spotkania się z panem burmistrzem oko w oko. Warto z tego skorzystać.

 

W przypadku niepogody spotkanie ma zostać przeniesione do sali letniej Zamku Krzyżackiego w Szczytnie.

Na początku kadencji burmistrz Mańkowski takie spotkanie organizował na klombie przy Placu Juranda. Niestety zablokowała je pandemia.

 

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Sebastian

Tak dla przypomnienia: Naczelnik wydziału promocji pani Katarzyna Furczak to siostra radnego Furczaka z ugrupowania pana burmistrza. Do dziś nie poznaliśmy jej kompetencji i powodów zatrudnienia na stanowisku. Wiemy natomiast że żeby zorganizować spotkanie burmistrza z mieszkańcami miasto musi utrzymywać wydział promocji co kosztuje nas podatników kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Za te pieniądze można by złotem wybrukować tą \"basztę\"

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama