Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Burmistrz Szczytna Stefan Ochman w Sejmie. Ważne decyzje dla miasta na horyzoncie


Stefan Ochman, burmistrz Szczytna, zaskoczył mieszkańców tajemniczym wpisem na swoim profilu na Facebooku: „Dziś kierunek Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i udział w podkomisji ds. wykorzystywania środków unijnych, która poświęcona była m.in. Mazurom.” Zapowiada to istotne zmiany dla miasta, choć szczegóły pozostają na razie nieznane.Burmistrz Ochman uczestniczył w obradach podkomisji ds. wykorzystywania środków unijnych, które miały na celu omówienie przyszłości Mazur. Wizyta ta może przynieść znaczące korzyści dla Szczytna.


Reklama

 

- Przed nami ważne sprawy dla Miasto Szczytno, szczegóły niebawem – napisał tajemniczo burmistrz Ochman.

 

Stefanowi Ochmanowi w Sejmie towarzyszył Maciej Wróbel, poseł nowej kadencji. Wróbel, który podczas kampanii wyborczej obiecywał wsparcie dla Szczytna, potwierdził swoje zaangażowanie w sprawy miasta. Jego obecność na spotkaniu w Sejmie wskazuje na silne wsparcie parlamentarzystów dla lokalnych inicjatyw.

Reklama

 

Spotkanie w Sejmie może przynieść realne korzyści dla Szczytna, zwłaszcza w kontekście wykorzystania środków unijnych. Mieszkańcy miasta mogą spodziewać się nowych projektów i inwestycji, które będą realizowane dzięki wsparciu finansowemu z Unii Europejskiej. Konkretne efekty tych spotkań poznamy w najbliższym czasie.

 

 Komentarze do artykułu

Mareczek

Ano taki baranie pt. Tomasz, że w Sejmie łapie się kontakty, które potem procentują przy załatwianiu spraw dla miasta. Tego jak dotąd nie potrafił żaden burmistrz i kisiliśmy się w prowincjonalnym sosie.

Tomasz

O większego trudno zucha jakim jest Stefek Burczymucha. Stefek jaka to korzyść dla Szczytna z twojego lansowania się?

Gabi

Czekamy na dobre wieści

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama