Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Budżet obywatelski, premier i partia rządząca - moje trzy zdania Wiesława Mądrzejowskiego


Jak można „spieprzyć” nawet najbardziej słuszny i potrzebny pomysł pokazuje realizacja w Szczytnie kolejnych edycji „budżetu obywatelskiego”... zaczyna tymi słowami swój nowy felieton Wiesław Mądrzejowski.


  • Data:

1. Jak można „spieprzyć” nawet najbardziej słuszny i potrzebny pomysł pokazuje realizacja w Szczytnie kolejnych edycji „budżetu obywatelskiego” gdzie mieliśmy już takie kwiatki jak projekt rozbudowy za te środki miejskiej infrastruktury szkolnej (boiska), próba samowolnej zmiany, bez zgody pomysłodawcy, świetnej idei wybudowania tężni, czy ostatnie uzasadnione, jak się wydaje, podejrzenia o manipulowanie wynikami głosowania czemu musi się już przyjrzeć prokurator, więc nic dziwnego, że słychać z okolic ratusza, iż należy z idei „budżetu” w ogóle zrezygnować, bo mieszkańcy nie dorośli – czy na pewno mieszkańcy i może o to właśnie chodziło?


Reklama

2. Gratulacje dla premiera - ministra Sasina za skuteczny pomysł na zwiększenie zaludnienia w naszych gminach, bo gdy ogłoszono jego pomysłu dopłat do paliw na ogrzewanie, a ich wysokość zależy m.in. od liczby osób zamieszkujących posesję to okazało się, iż jest tych osób znacznie więcej niż wtedy, gdy składane były deklaracje „śmieciowe” o liczbie mieszkańców, konieczne do ustalenia wysokości opłat za wywóz odpadów.

3. Chyba już nawet władze panującej partii doszły do wniosku, że ich szanse na zwycięstwo w kolejnych wyborach są mniej niż nikłe i nawet przekręty przy ordynacji wyborczej nie pomogą, bo jak inaczej niż ratowanie własnej skóry należy potraktować złożony przez nie projekt ustawy o abolicji (uwolnienie od odpowiedzialności) dla tych przedstawicieli samorządów, które z portkami pełnymi strachu przekazały niegdyś bezprawnie poczcie polskiej dane osobowe mieszkańców na potrzeby niesławnie zakończonych „wyborów kopertowych”.

Reklama

WAMKomentarze do artykułu

Szczytnianin

Ehhh Jamka Jamka, matematyka nie kłamie, ale ci, co robią sondaże już tak. Typowa Goebbelsowska propaganda. Pańska \"partia\" towarzyszu Jamka, jest współodpowiedzialna za ponad 200 000 morderstw...to rozporządzenia z Wiejskiej doprowadziły do takiego ludobójstwa, a wciąż dochodzą nowe, poszprycowe zgony. Mało tego, Twoja partia chce doprowadzić do wojny z Ruskimi i jest gotowa poświęcić Polaków tak samo, jak poświęcił Ukraińców chazar i narkoman Zełenski, który dodatkowo zabił atakiem rakietowym na Polskę, dwóch Polaków.

Jamka Lech

do pana rybaka- mimo wszystko dziękuję za sympatyczną odpowiedż. czy rankingi nie mówią Panu jaki procent ma moja partia? Chyba dosyć wysoki- 38%, 34 %. Matematyka nie kłamie

rybak

Jak pan Jamka Lech jest członkiem aktywu przewodniej siły narodu to jestem już całkowicie spokojny o jej przyszłość. Skończy jak członki aktywu poprzedniej siły przewodniej. Wyrazy sympatii za odwagę, bo jest pan jedyną osobą znaną mi z nazwiska i imienia, która publicznie się przyznaje, że głosuje na tę partię.

Jamka Lech

oswiadczam wszem przemądrzalcom, że moja partia PiS ( 17 lat członkiem aktywu jestem) wygra wybory z łatwością.

maciej

Od kiedy to platfusy są czerwone, proszę nie obrażać starych komuchów. Za to w pisiarni komuszków jak lodu poczynając od wodza wszystkich wodzów a na resztę miejsca nie starczy.

Śmieszek

No jak to kto na ich miejsce?! Znany ci jest Lutku TKM?

Szczytnianin

Lutek, wybierzemy kogoś, kogo znasz od dzieciństwa, komu ufasz, kogo szanujesz i komu bez wahania powierzysz swoje sekrety. Teraz wybieramy tylko z tych, co chazaria nam podsuwa na swoich listach wyborczych, a kogo nam podsuwa?...no swoje kundle podsuwa, a jak coś nie pójdzie po ich myśli, to fałszują wybory, albo sami sobie instalują swojego parcha. Ile głosów zdobył Morawiecki, w wyborach na Premiera Polski? ... a tak w ogóle, to kiedy odbyły się te wybory premiera?...nigdy. Na tego szympansa nie zagłosował ani jeden Polak, a ten luj, chce nas karmić miską ryżu. Zjednoczmy się i stańmy ponad ich podziałami, to wystarczy, i tak już są usrani po pachy, za zbrodnię jaka dokonali na Polakach.

Lutek

Szczytnianin ma świetny pomysł. Pogonić tzw. klasę polityczną od Tuska do kaczora, ale kogo na miejsce tych \"pogonionych\"?

ares

Pan były milicjant marzy o zwycięstwie \"czerwonych\", bo przecież wielu członków PO wywodzi się z rodzin komunistycznych działaczy.

Szczytnianin

Jak przestaniemy dzielić się na tych lewych i tych prawych, jak zrozumiemy w końcu, że jesteśmy jednym żywym organizmem, że jesteśmy POLAKAMI, celowo podzielonymi przez chazarskie psy, i gdy w końcu przestaniemy \"wybierać\" z podanej nam pod nos srebrnej tacy, dopiero wtedy Polska znowu będzie Polską. Pogońmy wreszcie na zbite ryje te zakłamane Tuski, Kaczory, Browny i Kukizy...to oni nas dzielą, to oni są doskonale zorganizowanym chazarskim pasożytem. Może odzyskajmy wreszcie naszą niepodległość. 11.11.2022r.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama