Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Brygadier Zbigniew Stasiłojć już oficjalnie nowym szefem szczycieńskich strażaków


W czwartek, 16 maja, plac Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie był miejscem wyjątkowej uroczystości. W obecności najbliższych, przedstawicieli władz lokalnych oraz służb mundurowych odbył się apel z okazji Dnia Strażaka. Była to okazja do wręczenia wyróżnień i awansów, a także do oficjalnego mianowania bryg. Zbigniewa Stasiłojcia na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Szczytnie.Bryg. Zbigniew Stasiłojć, który od lat związany jest z szczycieńską strażą pożarną, odebrał nominację z rąk przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej. To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem na jego profesjonalizm i zaangażowanie, które przez lata pracy zyskały uznanie nie tylko wśród współpracowników, ale także wśród mieszkańców powiatu.


Reklama

 

Reklama

- Z ogromną radością przyjmuję wiadomość o awansie bryg. Zbigniewa Stasiłojcia. Jego profesjonalizm, oddanie i nieustanne dążenie do doskonalenia swoich umiejętności są wzorem dla nas wszystkich. Jestem przekonany, że pod jego komendą szczycieńska jednostka PSP będzie kontynuować swoją misję z jeszcze większym zaangażowaniem - mówi Jarosław Matłach, Starosta Szczycieński.

 

 

Dzień Strażaka to wyjątkowe święto, które pozwala docenić trud i poświęcenie strażaków, którzy każdego dnia narażają swoje życie, by ratować innych. Uroczystości w Szczytnie były nie tylko okazją do awansów i wyróżnień, ale także do refleksji nad znaczeniem tej ważnej służby.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Kamil

A minister nie przyjechał przemooowic???

DaroK

Panie Zbyszku serdeczne gratulacje

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama