Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Brutalnie pobita Oliwia jest już w domu


Oliwia, 18-latka, która została skatowana przed własnym domem przez swojego chłopaka wyszła ze szpitala. Jest po pierwszej poważnej operacji. - Obrażenia goją się bardzo powoli, ale lekarze stwierdzili, że może przebywać już w domu – powiedziała „Tygodnikowi Szczytno” pani Joanna, mama Oliwii. - Dlatego skorzystaliśmy z tej opcji.Oliwia pierwszą operację przeszła w miniony piątek. Kilka dni później wyszła ze szpitala i wróciła do domu. - Czekamy teraz na terminy kolejnych operacji – mówi pani Joanna. - Ale z tego, co mówią lekarze, te operacje nie nastąpią szybko, bo obrażania, których doznała Oliwia, goją się dość wolno.

 

W jakim stanie jest Oliwia? - Fizycznym nie najgorszym – odpowiada jej mama. - Jeśli chodzi o jej psychikę, to takie zdarzenie na pewno zostawia ślad i potrzeba więcej czasu, aby wrócić do normalności.

 

Przypomnijmy. Do pobicia doszło w nocy z soboty nie niedzielę (13/14 listopada). Oliwia wspólnie ze swoją koleżanką zorganizowały 18 urodziny w jednej z sal bankietowych pod Szczytnem. Około godz. 2 nad ranem dziewczyna wezwała taksówkę, by wrócić do domu. Z naszych ustaleń wynika, że wraz z nastolatką taksówką jechał jej 19-letni chłopak.


Reklama

 

Tuż przed wejściem na posesję swojego domu Oliwia została zaatakowana i brutalnie pobita. Mimo że w domu byli domownicy, nikt tego nie słyszał. Być może dlatego, że 17-latka bardzo szybko straciła przytomność. Nastolatka doznała potężnego urazu mózgowo-czaszkowego, miała zmasakrowana głowę, twarz...

 

Sprawca po tym brutalnym napadzie zostawił dziewczynę na pewną śmierć. Nastolatce udało się jakimś cudem odzyskać przytomność i dotrzeć do drzwi domu. Tam znaleźli ją bliscy. Wezwali pogotowie i policję.

 

 

Reklama

 

Fot. Podejrzany o to pobicie 19-letni Nikodem C. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała 18-letniej Oliwi M. Mężczyzna przyznał się. Złożył wyjaśnienia, częściowo zasłaniał się niepamięcią.Komentarze do artykułu

zxc

Powinien dostać dozywocie

Facet

Ten zwyrol , barbarzyńca powinien dostać dożywocie.

Gremlin

Gnoju, szmato m nadzieję z cie chłopaki dojadą frajerze damski bokserze juz my się dowiemy kim jesteś.

dr

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się dziewczyno. A ten zbok powinien dostać 25 lat bezwzględnej odsiadki.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama