Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Brutalne pobicie w Kobyłosze: 62-letnia kobieta w ciężkim stanie, śledztwo w toku


Policjanci wyjaśniają okoliczności brutalnego pobicia, do którego doszło dziś rano w Kobyłosze. W jednym z domków znaleziono nieprzytomną i zmasakrowaną 62-letnią kobietę, mieszkankę gminy Szczytno. Jej stan jest poważny. Ma potężne obrażenia głowy i twarzy. Śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Z naszych informacji wynika, że w pobicie może być zamieszany syn 62-letniej kobiety.


  • Data:

Śledczy potwierdzają to zdarzenie, ale na razie nie chcą udzielać więcej informacji.


Reklama

 

- Wyjaśniamy okoliczności tej tragedii – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Około godziny 10 otrzymaliśmy informację, że w jednym z domów na terenie gminy Szczytno została pobita 62-letnia kobieta. To mieszkanka gminy Szczytno – dodaje.

 

Policjanci na razie nie informują, czy ktoś został zatrzymany w tej sprawie. Z naszych informacji wynika, że w pobicie może być zamieszany syn 62-letniej kobiety.

Reklama

 

Stan pobitej kobiety jest poważny.

 

- Po otrzymaniu wezwania zespół ratownictwa medycznego ze Szczytna natychmiast udał się na miejsce i po ocenie stanu pacjentki, która miała urazy głowy i twarzoczaszki, zakwalifikował ją do transportu lotniczego – mówi Grzegorz Achremczyk, koordynator szczycieńskiego pogotowia ratunkowego. - Kobieta była nieprzytomna – dodaje.

 

 

 Komentarze do artykułu

do baracuda

Policja na takie \"bzdety\" nie ma czasu, zajęta jest pilnowaniem domu \"kulawego\" na Żoliborzu, przed kobietami.

baracuda

To są właśnie terroryści domowi. Na których nie ma prawa ,jedynie sprawa cywilna dla takich benkartow,bo policja rozkłada ręce, dopóki nie stanie się tragedia.I,o,to przykład. Lać skurwys...yna aż będzie srał w,majdy z,bólu!!!!

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama