Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Bricomaty w Bricomarche, nowe udogodnienie dla klientów


Bricomarché w Szczytnie stale rozwija oraz udoskonala ofertę produktów i udogodnień dla swoich klientów. Właśnie uruchomiono Bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. - Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie naszej sieci - mówi Małgorzata Bernatek, prezes firmy Fago, właścicielka sklepów Bircomarche w Szczytnie i Mrągowie. - Umożliwia mieszkańcom Szczytna i naszego powiatu bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów. Jest to istotne rozwiązanie w dobie pandemii.Bricomaty w państwa sklepie dla mieszkańców naszego powiatu dostępne są już od 8 czerwca. Czym one tak naprawdę są?

 

To boksy, które znajdują się przed supermarketem Bricomarché w specjalnie oznaczonej strefie. Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a. Marka Bricomarché zaczęła wprowadzać Bricomaty w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

 

Można z nich korzystać robiąc zakupy stacjonarnie, czy przez internet?

 

Właściwie można z nich skorzystać w każdym przypadku, ale dedykowane są one głównie do zakupów internetowych. Klient zamawia towar, opłaca go i decyduje, do jakiego Bricomatu ma on trafić. Potem bezpiecznie go odbiera. Nie ma kontaktu właściwie z nikim. W dobie pandemii jest to dla wielu naszych klientów ważny element. Ale dodam, że nasze sklepy stacjonarne też są bardzo bezpieczne, bo wprowadziliśmy w nich wszystkie zalecane rozwiązania epidemiologiczne. Śmiało można z nich korzystać. Zapraszamy na zakupy.


Reklama

 

Prowadzi pani sklep w Szczytnie od 12 lat, a w Mrągowie od 3, ma pani ogromne doświadczenie oraz wiedzę na temat zachowań klientów, czy utworzenie Bricomatów wynika z potrzeb klientów?

 

 

Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego Bricomatu to znaczne ułatwienie. Bricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi.

 

Bricomarché to sieć, ale sklepy w Szczytnie i Mrągowie prowadzone są przez polskiego i lokalnego przedsiębiorcę...

 

Dokładnie tak jest. Jesteśmy polską firmą, mieszkamy w powiecie szczycieńskim i tu płacimy podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez nas oraz sieć Bricomarché. Obecnie dzieci, zarówno ze Szczytna i Mrągowa, przebywają na wakacjach sponsorowanych przez nas. Wypoczywają w Julinku pod Warszawą, gdzie mieści się Park Rozrywki. W obiekcie znajduje się m.in. szkoła cyrkowa.

Reklama

 

Co można kupić w Bricomarché?

 

W asortymencie sklepu w Szczytnie są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Łącznie jest to ponad 20 tys. artykułów, w tym również produkty dostarczane przez lokalnych dostawców. Zapraszamy do nas na bezpieczne zakupy. Sklep Bricomarché w Szczytnie, ulica Wileńska 5. Jesteśmy czynni od godz. 8 do 20.

 Komentarze do artykułu

Ja

Czekam na Społematy.

Andz66

Dzien dobry, a wozki na gabaryty to kiedy beda? Bo sa dwa na sklep i trzeba latac po sklepie i szukac

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama