Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

„Brazylijczycy” Katany w znakomitej formie. Marcin Welk ze zlotem i srebrem


Kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju w BJJ Gi & No Gi dla dzieci i młodzieży za nami. Te zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Z kolei w Luboniu w turnieju Winter Open walczyli dorośli. W obu imprezach stratowali zawodnicy Katany Szczytno.


  • Data:

W Mińsku Mazowieckim stanęło na macie około 800 zawodników z 50 klubów z całej Polski. Tam adeptów brazylijskiego jiu-jitsu poprowadził Kamil Kołodziejski, który zastąpił trenera Jacka Szewczaka.

 

- Uważam start za bardzo udany, a zawodnicy prezentują się coraz lepiej, wykazując się dobrym przygotowaniem technicznym. Niektórzy, jak Igor Morawski czy Gaspar Święciński, dominują w swoich wagach. To cieszy - komentuje Jacek Szewczak.

 


Reklama

Kolejnym sukcesem pochwalić się może Marcin Welk, który tego samego dnia wystartował w Luboniu w turnieju Winter Open. W kimonach wywalczył srebro, natomiast bez kimon z pasem purpurowym - złoto.

 

Wyniki

Kat. w kimonach

Złoto: Igor Morawski, Paulina Więcek, Igor Szewczak, Gaspar Święciński.

Srebro: Alex Kołodziejski, Marta Błaszczak, Justyna Lubińska, Mieszko Lubiński, Adam Zygmuntowicz.

Reklama

 

Kat. bez kimon

Złoto: Igor Morawski, Igor Szewczak, Gaspar Święciński.

Srebro: Alex Kołodziejski, Marta Błaszczak.

Brąz: Kuba Ochelski, Justyna Lubińska, Mieszko Lubiński, Igor Szlaga, Damian Burakiewicz, Adam Zygmuntowicz, Paulina Więcek, Mikołaj Nowotka.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama