Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Bramkowy szał Perkuna Orżyny


Lepszego weekendu piłkarze TS Perkun Orżyny nie mogli sobie wymarzyć. W spotkaniu przeciwko Warmiance Bęsia padło aż 9 bramek, z czego 8 wykonali perkunowcy. – Nasza gra w końcu wyglądała tak, jak powinna, choć nie ustrzegliśmy się błędów – komentują zachowawczo zawodnicy.Mecz początkowo był wyrównany, ale w już w 15 minucie Mariusz Len po długim podaniu Marcina Marszałka przelobował bramkarza drużyny rywali. Cztery minuty później z prawego skrzydła dośrodkowuje Bartosz Laskowski, a w polu karnym znów odnalazł się Mariusz Len, który strzelił swoją drugą bramkę.

 

W 38 minucie z lewej strony na długie podanie decyduje się Bartosz Bieniasz. Piłka trafia do Bartosza Laskowskiego, który ogrywa dwóch rywali i umieszcza piłkę w bramce. Cztery minuty później po składnej akcji bramkę zdobywa Kacper Kacprzak, a asystę zalicza Arkadiusz Żebrowski. Jeszcze przed przerwą po wrzutce w pole karne hattricka zdobywa Mariusz Len.

 

Druga połowa to kolejne udane akcje Perkuna Orżyny. W 54 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Kacper Kacprzak. W polu karnym odnajduje się Bartosz Laskowski, który strzela swoją drugą bramkę.


Reklama

 

W 60 minucie kolejna kontra poprowadzona przez Bartosza Laskowskiego, podanie do Arkadiusza Żebrowskiego i mamy kolejny gol. W 68 minucie karny dla drużyny rywali wykorzystuje Paweł Rozum. Wynik w 74 minucie, ostatecznie ustala Arkadiusz Żebrowski.

 

 

TS Perkun Orżyny: B. Bieniasz (58' T. Bojanowski), K. Ciężar (78' Orłowski), K. Kacprzak, B. Laskowski, M. Len (70' P. Bojanowski), M. Marszałek (C), B. Mazur, A. Olszewski (B) (75' Olender), D. Olszewski (55' Staszewski), D. Śledziński, A. Żebrowski (85' Dąbrowski).

 

BKS WARMIANKA BĘSIA 1:8 TS PERKUN ORŻYNY

Reklama

0:1 - 15' Mariusz Len

0:2 - 19' Mariusz Len

0:3 - 38' Bartosz Laskowski

0:4 - 42' Kacer Kacprzak

0:5 - 45' Mariusz Len

0:6 - 54' Bartosz Laskowski

0:7 - 60' Arkadiusz Żebrowski

1:7 - 68' Paweł Rozum

1:8 - 74' Arkadiusz ŻebrowskiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama