Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Boksowali w Kielcach


W weekend, 11-12 czerwca, pięściarze Gwardii Szczytno pojawili się na I Międzynarodowych Targach Branży Bokserskiej. Szczytnianie zaprezentowali swoje umiejętności, tocząc pojedynki pokazowe przed sławami boksu amatorskiego oraz zawodowego.- Było to bardzo ciekawe doświadczenie, zarówno dla mnie, jak i dla zawodników. Mieliśmy okazję poznać nowinki bokserskie, ale również spotkać i zamienić kilka słów z weteranami ringu takimi jak: Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, Zbigniew Raubo i wiele więcej. Wyjazd uważam za udany, gdyż Kielce pokazały, że społeczność bokserska to jedna wielka rodzina – relacjonuje trener Zenon.

 

Szczytno reprezentowali: Marcel Bogdański, Karol Lisiewicz, Patryk Salwański wraz z ich trenerem oraz Trener Kadry Narodowej - Zenonem Jagiełło. Przed nami sporo ciekawych wydarzeń. Sierpniowe Mistrzostwa Europy w Turcji, na które przygotowała się wcześniej wspomniana trójka, wylot do Irlandii na tak zwane „Mini Mistrzostwa Europy U14”, czy powrót do Szczytna na lipcowy obóz z Kadrą Ukrainy oraz Litwy zakończony meczem bokserskim Polska – Ukraina. Nie zabraknie również wylotu na obóz przygotowywaczy do Włoch.


Reklama

Reklama

 

- Cieszę się, że w Szczytnie mamy naprawdę utalentowaną młodzież, i że akurat nam trafiły się takie „perełki” jak: Marcel Bogdański, Karol Lisiewicz, czy Patryk Salwański, którzy dzięki swoim osiągnięciom są reprezentantami tegorocznej Kadry Narodowej Młodzików w Boksie – dodaje Jagiełło.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • 2016-08-04 10:22:43

Boksowali w Jedwabnie

Reklama


Komentarze

Reklama