Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Bokserzy Gwardii dali popis w Gołdapi i Zabrzu


Bokserzy Gwardii Szczytno odwiedzili rówieśników z Husarii Gołdap. Międzyklubowa współpraca pozwoliła na przeprowadzenie wspólnej sesji sparingowej najmłodszych wychowanków szczycieńskiego klubu. Zawodnicy wzięli udział w aż 25 walkach kontrolnych.- Podejmowanie walki z nieznajomym sparingpartnerem to duże wyzwanie, szczególnie w takim wieku. Niemniej poziom walk stał naprawdę na wysokim poziomie. Każdy sprostał swoim i naszym oczekiwaniom. Kolejny krok za nami – skwitował trener Marcin Bogdański.

 

 

 


Reklama

- Dodatkowo chcę wyróżnić swoich podopiecznych: Igora Jagiełłę, Oliwiera Topę, Macieja Topę, Khamaza Tykhona, Igora Zakrzewskiego, Nadię Rykowską, Jakuba Nowaka, Macieja Koziatka, Wiaczesława Tawańca, Martynę Żuchowską, Aleksandra Szulkowskiego, Huberta Zielińskiego i Macieja Cekałę - dodaje.

 

Sukcesy osiągają również seniorzy ze Szczytna. Podopieczny trenera Dariusza Latocha - Michał Wiktorowski boksował w zabrzańskim ringu podczas XCIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Boksie Olimpijskim. W pierwszej walce Michał Wiktorowski trafił na ubiegłorocznego wicemistrza świata juniorów Jakuba Straszewskiego. Po emocjonującej walce przegrał na punkty 5:0.

Reklama

 

- Michał pozostawił po sobie dobre wrażenie i nie ustępował kroku w walce z bardziej utytułowanym przeciwnikiem. To dobry sprawdzian po długiej przerwie z powodu urazu ręki. Jak na tak krotki okres przygotowywaczy pokazał dobry boks - mówi Bogdański.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama