Środa, 17 Sierpień
Imieniny: Joachima, Nory, Stefana -

Reklama


Reklama

Błękitni Pasym żegnają się z czwartą ligą


Przegranymi (2:4, 4:1) zakończyły się oba baraże Błękitnych Pasym, którzy walczyli o utrzymanie w forBet IV lidze. W nadchodzącym sezonie zobaczymy ich w ramach rozgrywek klasy okręgowej.W obu meczach - zarówno w tym rozegranym u siebie, jak i na wyjeździe - decydująca okazała się druga połowa spotkania. W starciu na pasymskim boisku wybuchła "bomba" naszpikowana błędami i niewykorzystanymi sytuacjami. Podobnie było na wyjeździe, gdzie z początkowego wyniku 1:1 do przerwy, po dwóch rzutach karnych i indywidualnej sytuacji Rominty, Błękitni Pasym zeszli z boiska na 4:1.


Reklama

 

- Myślę, że każdy, kto obserwował nasze spotkania, widział, że końcówka sezonu była „jazdą na oparach". Dużo błędów indywidualnych, rzuty karne, bramka samobójcza [...] do tego dużo pecha i mocno zdeterminowany przeciwnik, który ponownie walczył o grę w czwartej lidze i ją wywalczył - relacjonuje trener Błękitnych, Radosław Rogowski. - Przed Błękitnymi nowy rozdział - dodaje.

 

Reklama

 

Błękitni Pasym 2:4 Rominta Gołdap: Paweł Brzozowski, Cezary Trzebiński, Michał Dyka, Filip Brzeziński, Aleksander Dobrzyński, Robert Malanowski, Bartosz Nosowicz, Jakub Kulesik, Maciej Balcerzak, Kamil Kępka, Patryk Malanowski.

Romina Gołdap 4:1 Błękitni Pasym: Paweł Brzozowski, Cezary Trzebiński, Bartosz Nosowicz, Michał Dyka, Aleksander Dobrzyński, Robert Malanowski, Arkadiusz Sokołowski, Jakub Kulesik,  Kamil Kępka, Marcin Łukaszewski, Patryk Malanowski.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wójt Szydlik odcina Marksewo od wody, jest decyzja i termin
  i prawidłowo, odcinać im wodę, przecież mają obok jezioro. Dobrze by było nałożyć, na tą sezonową szarańczę jakieś opłaty za wdychanie naszego powietrza, a jak nie będą płacić... to też je odciąć :)))


  2022-08-17 18:16:48
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  A to Ty nie wiesz, że pierwszeństwo przejścia przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych przysługuje pieszym? Za te, jak to nazwałeś \"trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości...\" odpowiada kierowca, bo można tak dostosować prędkość, by w/w trudności, wyeliminować, zanim dożywotnio kogoś okaleczysz, lub zabijesz. Jak już doszukujesz się winy we wszystkich, to poszukaj jej też u siebie. PS. za gadanie przez telefon na przejściu, już są odpowiednie kary...i słusznie.

  XbosuX


  2022-08-17 18:02:26
 • Lep na inwestorów, miasto wydało specjalny folder
  To ile kasiorki tym razem wyłożono na tą bzdurę? Potrzebne to jak \"stanowiska wędkarskie\", \" \"strefy wypoczynku\", \" hamakowisko\". A jak tam się ma dofinansowanie remontu dachu Kościoła Ewangelickiego- nadal nie ma 20 tys. w kasie miejskiej?

  dr


  2022-08-17 17:42:36
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Świetny pomysł miał Lidl z parkomatami

  Gość


  2022-08-17 13:58:57
 • Wykonawca popsuł wakacyjną radość, mieszkańcy wściekli (zdjęcia)
  Dziwne, żeby znaleźć tak nieodpowiedzialnego budowlańca i nic z tym nie robić. Słaby gospodarz.

  Gabi


  2022-08-17 13:54:13
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Niektórzy uważają za normę parkowanie przy nieswojej posesji.

  Gabi


  2022-08-17 13:51:07
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Brak parkingów? Na ul. Andersa parking prawie pusty. Obok ZKM parking, za hotelem Krystyna parking. Tylko ludzie jak trzeba przejść kilka metrów to problem. Są parkingi tylko trzeba trochę pochodzić a nie wjechać do sklepu .

  Taki tam.


  2022-08-17 13:22:13
 • Radny Furczak złamał dżentelmeńską umowę? Budżet obywatelski z nowymi, starymi kontrowersjami?
  nasi radni to osoby bezradne kasa i zawracanie kijem rzeki to ich domena w czasie kadencji

  Zdzysk


  2022-08-17 13:06:56
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  Jeżeli komuś nie zdarzyło się dotychczas, że pieszy albo rowerzysta na przejściu dla pieszych nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd, wszedł na przejście nie upewniając się czy nie nadjeżdża pojazd mogący mieć trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości od pieszego, z telefonem przy uchu nie obserwując sytuacji na jezdni, itp. itd. to proszę o informację pod powyższym artykułem.

  Do kierowców


  2022-08-17 07:47:49
 • Sygnał Czytelników: Koszmarnie drogie ścieki!
  Miejscowość Jurgi gm.Pasym tu za beczkowóz z nieczystościami płynnymi 10m3 trzeba zapłacić 350 zł czyli za 1m3 35 zł. Takie stawki dostaliśmy po wybudowaniu nowej oczyszczalni ścieków w Pasymiu.

  Są jeszcze większe stawki.


  2022-08-17 07:07:43

Reklama