Sobota, 30 Wrzesień
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała -

Reklama


Reklama

Biurko komputerowe, czyli wszystko, czego potrzebujesz do pracy i nauki na wyciągnięcie ręki


Miejsce do pracy i nauki powinno być komfortowe, szczególnie kiedy home office i zajęcia zdalne stały się codziennością dla wielu osób. Biurko komputerowe przeistoczyło się w prawdziwą stację produktywności i kreatywności. Mając to na uwadze, ważne jest wybranie odpowiedniego sprzętu dostosowanego do potrzeb i dostępnej przestrzeni. Poznaj nasze propozycje!Małe biurko komputerowe – wielkie możliwości pracy w ograniczonej przestrzeni

Nie wszyscy są szczęśliwymi posiadaczami dedykowanego gabinetu czy sporego metrażu, w którym bez problemu zmieści się masywne biurko. Właściciele małych mieszkań nierzadko muszą wykazać się kreatywnością, by znaleźć odpowiednią przestrzeń i sprzęt do pracy czy nauki. Nie mogą sobie pozwolić na wnętrzarskie szaleństwo. W takiej sytuacji rozmiar biurka staje się kwestią absolutnie priorytetową.

Małe biurka komputerowe i modele kompaktowe mieszczące monitor wraz z klawiaturą oraz jednostką centralną w zupełności wystarczą. Z kolei osoby korzystające z laptopów mogą postawić na konsole o uniwersalnym zastosowaniu.

Doskonałą propozycją do niewielkiego pomieszczenia jest biurko z nadstawką. W zależności od modelu oprócz głównego blatu roboczego zyskujemy dostęp do dodatkowych schowków. Najczęściej przybierają one postać półek lub małych szufladek umieszczonych nad blatem.

Biurko komputerowe narożne – ład i porządek

Kolejny model, który świetnie się sprawdzi zarówno w dużych przestrzeniach, jak i małych, to biurko narożne. Warto wypróbować tę opcję, zwłaszcza że dodatkowo umożliwi ona sprostanie typowemu wyzwaniu w projektowaniu wnętrz – zagospodaruje puste kąty. Za pomocą biurka narożnego nie tylko elegancko zaaranżujesz wymagającą przestrzeń, ale również efektywnie wykorzystasz dostępną powierzchnię, co ma szczególne znaczenie w niewielkich pomieszczeniach.

Również osoby, które mają problem z utrzymywaniem porządku na biurku, powinny zaopatrzyć się w ten lub podobny model. Narożne warianty charakteryzują się obszernym blatem roboczym oraz wbudowaną szafką wyposażoną w półki i szuflady, które idealnie nadają się do przechowywania nawet drobnych akcesoriów oraz pomagają uniknąć bałaganu. Model w kształcie litery L okaże się zbawienny dla osób pracujących z wieloma monitorami.

Warto również zwrócić uwagę na biurka z regulacją wysokości. Długie godziny spędzone przed ekranem monitora w jednej pozycji nie tylko nie sprzyjają wygodzie, ale również zdrowiu. Możliwość pracy na stojąco urozmaici pracę i pozwoli rozprostować nogi.

Kreatywnym rozwiązaniem, które zapewnia nie tylko wygodne miejsce do pracy, ale także dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych akcesoriów jest biurko komputerowe z regałem.

Biurko dopasowane do stylu wnętrza

Idealne biurko powinno nie tylko być funkcjonalne i wygodne, ale także wpisywać się w charakter otoczenia, w którym się znajdzie. Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim doskonale uzupełni biurko komputerowe w kolorze białym bądź model drewniany lub wykończony okleiną imitującą ten materiał.

Osoby ceniące nowoczesną estetykę i minimalistyczny design mogą zwrócić uwagę na modele wyposażone w blaty wykonane ze szkła. Z kolei wielbiciele surowej estetyki powinni sięgnąć po mebel ze stelażem wykonanym z czarnego metalu – doskonale dopełni industrialne wnętrze.

Jeśli jednak zależy Ci na uniwersalności, najlepiej przejrzyj białe biurka komputerowe lub te utrzymane w czerni. Będą pasować do większości dodatków i wpiszą się w każdy styl wnętrzarski.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • W drodze do marzeń. Przyszła mieszkanka Rudki walczy o sukces na Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie
  Żenujące. Pani fryzjerka buduje się w Rudce a wiadomo że trzeba mieć pieniądze aby kupić tam działkę....mąż jedzie do Holandii i za jedną tygodniówkę może bez problemu swoje małżonce wysłać 500 euro na bilet do Finlandii... każdy z nas ma marzenia i spełnia je nie licząc na zrzutki czy składki...czy Pani fryzjerka będzie potem dającym jej swoje pieniądze robiła fryzury za darmo? W Szczytnie ludzie składają się na chore dzieci ,pieką ciasta i dają je na licytację a tu kobieta w siłę wieku ,mąż w sile wieku ,oboje mają fach w ręku i proszą o datki? Pani fryzjerka za jeden zabieg na włosach może skasować 400 zł i kobiety które chodzą po salonach fryzjerskich na zabiegi laminacji,saunę czy inne podobne tyle płacą... niektórzy ,a nawet sporo ma marzenie żeby starczyło im na życie od 1-go do 1-go....

  Iga


  2023-09-28 20:19:36
 • Były dziennikarz TVP: idźcie na wybory! Rozmowa z Maciejem Wróblem
  To tzw ślizgacze już wszędzie był.

  Artur Ansjon


  2023-09-28 17:46:40
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Marian, przyszła jesień czas na wykopki. Przestań zajmować się sprawami o których nie masz pojęcia. Środki z dofinansowania biorą się z programów jakie są dostępne, a więc jeżeli jest program na remont czy modernizację to nie wybudujesz z nich nowego budynku. Można nie brać pieniędzy na remont i czekać tak jak proponujesz na programy związane z budową nowych budynków i to nie mieszkalnych ale takich programów chyba nawet nie było więc nie byłoby nigdy budynku dla seniorów. Bierze się to co można, a to co by się chciało nie zawsze jest dostępne. Przypominam że część bezradnych radnych niedawno chciało remontować ten obiekt ze swoich tzn. miejskich funduszy. Dobrze że do tego nie doszło.

  ja


  2023-09-28 07:16:28
 • Wojenka o działki nad Marksobami
  Najpiękniejsze jest to, że \"Letnicy\" sami wykupili działki (w Marksewie) w taki sposób, że do jeziora tam praktycznie nie dojdziesz, a protestują, że sprzedaż jednej \"małej\" działeczki \"zabierze\" dostęp do jeziora - dla mnie czysta hipokryzja (w myśl zasady \"ja mam, a Tobie nie dam\" - patrz nie pozwolę, buhahahaha) Skądinąd Pan Wójt musi mieć środki na inwestycje, więc ... sprzedaje nieruchomości. Co w tym dziwnego? ... No fakt, dziwne jest jednak to, że w miejscu gdzie leży \"kość niezgody\" nie sprzedano działki już jakieś 40 lat. No, a jeszcze ciekawsze jest to, że np. do innej wioski wodociąg doprowadzony był np. za środki \"pozyskane w ramach programu\" i dofinansowanie było np. 90%\", a w Marksewie woda jest/będzie za środki \"samej wioski\" (tu nie trzeba się wysilić, żeby podanie napisać, coby dostać dofinansowanie, itp., tu można zwyczajnie sprzedać, patrz dofinansowanie 0,00%, buahahahahaha) - czysta ekonomia, buahahahaha. Swoją drogą prawie 500 zł za metr kwadratowy to prawie jak na Manhattanie. Kończąc, trzeba powiedzieć jasno, chcieliście mieć wodę w Marksewie, to macie wodę, ale do \"wody\" nie dojdziecie.

  Wyborca z wyboru


  2023-09-28 04:46:40
 • „Bitwa o remizy” – rząd sfinansuje modernizację remiz strażackich. Najważniejsze kryterium? Frekwencja w nadchodzących wyborach
  I tak wam rozdawnictwo naszych pieniędzy, podła zmino nic nie pomoże, mamy was już serdecznie dosyć!!!!!

  Polak


  2023-09-27 19:02:36
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  To może Burmistrz Mańkowski pochwali się co konkretnie robił aby pozyskać środki? Ten człowiek tylko dużo gada a nic nie robi. Szkoda tylko że seniorzy jak pokazuje doświadczenie są tak łatwowierni i wierzą jemu oraz tym dziwnym radnym. Kolejna fatalna decyzja tego całego grona. Zamiast postawić od podstaw nowy parterowy budyneczek dla seniorów i innych organizacji będą klecić starą ruderę!!! Czy nikt w tym mieście nie potrafi logicznie myśleć!!! Tragedia!

  marian


  2023-09-27 13:53:49
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

  emryt


  2023-09-27 12:36:06
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

  Ona


  2023-09-27 12:35:03
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość że może wreszcie coś się ruszy w tym zakresie. Jednocześnie dziwi mnie że mimo tylu prub pozyskania środków na w/w remont, nigdy nie było pieniędzy. Raptem przed samymi wyborami kasa się znalazła i to w pokaźnej kwocie (kiełbasa wyborcza), to może niech wybory będą co roku. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław Niemen. Pozdrawiam.

  senior


  2023-09-27 10:46:14
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

  wolf


  2023-09-27 08:33:51

Reklama