Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Bieg o Buzdygan Komendanta Akademii Policji. Pomóż rodzinom poległych policjantów


Akademia Policji w Szczytnie zaprasza do 5. edycji biegu charytatywnego na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora. - To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko pozwoli wykazać się sportowymi umiejętnościami, ale także da możliwość wsparcia Fundacji i działań na rzecz ich podopiecznych – zachęca nadkomisarz Krzysztof Wasyńczuk.Tak jak ubiegłoroczna edycja – i tegoroczna - odbędzie się w formie hybrydowej.

 

Bieg główny zaplanowano na niedzielę, 3 września. Początek o godzinie 11 w Szczytnie przy ul. Klenczona 2 – start i meta z plaży miejskiej. Trasa zawodów będzie biegła malowniczą ścieżką wokół Jeziora Domowego Dużego. Dystans do pokonania wynosi ok. 4800 m.


Reklama

 

Bieg wirtualny – udział w tej formie biegu możliwy jest od 1 sierpnia do 3 września 2023 r. Każdy uczestnik zobowiązuje się do pokonania jednorazowo dystansu minimum 3 kilometrów (biegiem, nordic walking, chód, rower, etc.) w dowolnym miejscu na Ziemi, dokonując indywidualnie pomiaru.

 

Komitet honorowy Biegu:

Reklama

gen. insp. Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji

mł. insp. w st. spocz. Irena Zając – Prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama