Zapewne mało kto nie marzył o tym, by zobaczyć np. Wielki Kanion Kolorado albo Wielką Rafę Koralową, albo przynajmniej panoramę Paryża z wysokości Wieży Eiffla. Wakacje to czas spełniania marzeń i zagranicznych wyjazdów turystycznych. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć, czy podczas wyprawy nie wydarzy się coś nieoczekiwanego, a przede wszystkim przykrego. - I dlatego warto się na takie okoliczności ubezpieczyć – mówi Maciej Pawelec, doradca klienta w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, z którym rozmawiamy.
Dlaczego Bank zajmuje się ubezpieczeniami?
Zdarza się, że nasi klienci sięgają po kredyty, by spełnić swoje turystyczne marzenia. Bank Spółdzielczy ma w swojej ofercie także ubezpieczenia Concordia Turysta, bo zależy nam na tym, by marzenia naszych klientów nie zmieniły się w koszmar.
Czy to oferta tylko dla turystów?
Absolutnie nie. Mogą z niej skorzystać także osoby, które wyjeżdżają poza granice kraju do pracy.
Dlaczego warto sięgnąć akurat po ten produkt?
Są dwa podstawowe powody: przy niewielkich składkach, które rozpoczynają się już nawet od 10 zł, można dojśc do maksymalnych kwot ubezpieczenia, a te dochodzą aż do pół miliona złotych. To bardzo atrakcyjna relacja.
Mówi pan o powodach podstawowych. A takie bardziej szczegółowe?
Niewątpliwą zaletą oferty Concordia Turysta jest jej elastyczność. W pakiecie ubezpieczeniowym znajduje się sporo różnych elementów, a klient może wybrać te, które akurat najbardziej mu odpowiadają.
Na przykład jakie?
W pakiecie znajduje się ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy w podróży zagranicznej, ubezpieczenie OC, bagażu podróżnego, a także następstw nieszczęśliwych wypadków. Każdy wyjeżdżający wie, na jakiego rodzaju ryzyko będzie podczas podróży i pobytu narażony mniej czy bardziej. Może więc wybrać tylko niektóre elementy pakietu Turysta.
Nawet gdyby to był tylko jeden element?
Nawet, ale raczej zachęcamy klientów do skorzystania z całego pakietu. Jest on tak skonstruowany, że obejmuje wszystkie najczęściej występujące zagrożenia i ryzyka. A nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, co sie może podczas podróży czy pobytu wydarzyć.
Tyle że ze względu na obecną sytuację chętnych na zagraniczne wycieczki za wielu chyba nie ma...
Zagrożenie związane z pandemią koronawirusa może faktycznie być hamulcem. Ale i na to mamy lekarstwo, a raczej – ma Concordia, którą reprezentujemy w zakresie ubezpieczeń. Pakiet Turysta zapewnia także ubezpieczenie kosztów leczenia związanego z koronawirusem. Trzeba tylko zaufać Concordii, a przede wszystkim odwiedzić placówkę Banku Spółdzielczego w Szczytnie lub wejść na stronę
https://bsszczytno.pl/oferta-indywidualna/ubezpieczenia/ zapoznać się ze wszystkimi szczegółami polisy, ubezpieczyć się i... jechać, by spełnić swoje marzenia.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33