Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Bezpieczna przyszłość Twojej firmy i rodziny – z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie


Ubezpieczenie to nieodzowny element działalności każdej firmy. Przedsiębiorcy, którzy skupiają się na zapewnieniu sobie i swojej rodzinie stabilnego życia, często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji braku odpowiedniego zabezpieczenia. Bank Spółdzielczy w Szczytnie proponuje szeroką ofertę ubezpieczeń dedykowanych przedsiębiorcom. I właśnie o tym rozmawiamy z Moniką Kowalską, specjalistką ds. wsparcia sprzedaży, która podpowie, jak zabezpieczyć się przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń i chronić swoją firmę przed stratami finansowymi.



Może zaczniemy od tego, dlaczego ubezpieczenia są tak ważne dla przedsiębiorców?

 

Bo odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa przedsiębiorstwom. Przedsiębiorcy często muszą brać na swoje barki odpowiedzialność za prowadzenie biznesu i zapewnienie środków utrzymania swojej rodziny. Jednak wielu z nich jest tak zaangażowanych w pracę, że nie zdają sobie sprawy z potencjalnych skutków nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak wypadek czy choroba, które mogą wpłynąć na ich zdolność do zarabiania.

 

To prawda, często przedsiębiorcy myślą głównie o sukcesie swojego biznesu, a nie o tym, co się stanie, jeśli nie będą zdolni do pracy. Jakie rozwiązania proponuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie, aby pomóc przedsiębiorcom w tym zakresie?

 

Nasza oferta ubezpieczeń dla przedsiębiorców jest szeroka i zróżnicowana. Przede wszystkim proponujemy ubezpieczenia na życie, które stanowią nie tylko zabezpieczenie dla rodziny w przypadku śmierci właściciela firmy, ale także zapewniają wsparcie finansowe w tak trudnym czasie. To ważne, aby przedsiębiorca mógł mieć pewność, że jego rodzina będzie chroniona.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie współpracuje z kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi i posiada szeroką ofertę ubezpieczeń dedykowanych przedsiębiorcom. Naszymi partnerami są: Generali, ERGO Hestia, InterRisk, Saltus, Uniqa, Compensa.

Zachęcam klientów do rozmowy z naszymi doradcami, którzy podpowiedzą, jak zabezpieczyć się przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń i co warto objąć ochroną ubezpieczeniową: ubezpieczeń na życie, majątkowych dla przedsiębiorcy, OC, ubezpieczenia pojazdów.

 

To zdecydowanie istotne. Co oznaczają ubezpieczenia majątkowe dla przedsiębiorcy?

 

Są istotnym elementem bezpieczeństwa. Dzięki nim można zabezpieczyć firmowe budynki, lokale oraz mienie przed zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, kradzież czy zalanie. W przypadku takich nieoczekiwanych zdarzeń, ubezpieczenie umożliwia odbudowę, naprawę lub zakup nowego wyposażenia, co przyczynia się do szybkiego wznowienia działalności i utrzymania stabilności finansowej.

 

Rozumiem. A ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy?

 

Ubezpieczenie OC dla przedsiębiorcy jest istotne w przypadku prowadzenia działalności, która może powodować szkody osobom trzecim. Chodzi tu o takie sytuacje, jak np. uszkodzenie ciała w związku z wykonywanym zabiegiem laserowym przez kosmetyczkę, wypadek pracownika w firmie budowlanej, powodujący uszczerbek na zdrowiu lub śmierć, czy też uszkodzenie pojazdu w warsztacie samochodowym podczas naprawy. Ubezpieczenie OC chroni przedsiębiorcę przed ewentualnymi roszczeniami osób trzecich, a także pokrywa koszty leczenia, odszkodowania i inne związane z tym wydatki.

 

A jakie ubezpieczenia pojazdów proponuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie?

 

Oferujemy zarówno obowiązkowe ubezpieczenia, takie jak OC komunikacyjne, jak i dobrowolne, takie jak autocasco czy assistance. Ubezpieczenie autocasco pozwala na naprawę pojazdu po wypadku, a także pokrycie szkód wynikających z kradzieży lub zniszczenia pojazdu. Natomiast ubezpieczenie assistance oferuje pomoc w przypadku awarii drogowej, taką jak holowanie pojazdu i zapewnienie pojazdu zastępczego. To wszystko po to, aby przedsiębiorcy mieli pewność, że ich flota pojazdów jest odpowiednio zabezpieczona.

 

Brzmi bardzo korzystnie. Warto więc zastanowić się nad ubezpieczeniami dla swojej firmy, aby uniknąć poważnych konsekwencji finansowych w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

 

Dokładnie. Brak ubezpieczenia to ryzyko ogromnych strat finansowych, które mogą nawet doprowadzić do bankructwa firmy. Dlatego tak ważne jest, aby przedsiębiorca skonsultował się z naszymi doradcami, którzy pomogą dostosować odpowiednie ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb i ryzyka związanego z prowadzoną działalnością.

 

Dziękuję za rozmowę. Wygląda na to, że warto odwiedzić Bank Spółdzielczy w Szczytnie i skonsultować się z doradcami...

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze odpowiednich ubezpieczeń. Zapraszamy do naszego banku i życzymy wszystkim przedsiębiorcom sukcesów i zawodowych, i prywatnych.



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama