Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Bezkompromisowa walka z unikającymi kary. Kolejne trzy osoby zatrzymane


W ostatni weekend szczycieńscy mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. Poszukiwani unikali odbycia kary z różnych powodów. Wymiar sprawiedliwości jest nieunikniony. 


  • Data:

W piątkowe popołudnie (20.10) policjanci „patrolówki” zatrzymali 50-letniego mieszkańca Szczytna, który uchylał się od zasądzonej kary 15 dni aresztu przez Sąd Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna odbywa już wyrok w Zakładzie Karnym w Barczewie.

 

Tego samego dnia wieczorem funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zatrzymali 32 – letniego mieszkańca miejscowości Rozogi, który poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Ostrołęce oraz Sąd Rejonowy w Szczytnie. Mężczyzna za popełnione przestępstwa narkotykowe musi odbyć karę o łącznym wymiarze 3 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności.


Reklama

 

Reklama

W sobotni poranek policjanci szczycieńskiej „drogówki” w miejscowości Wielbark zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Volkswagen. Podróżujący autem mężczyźni nie korzystali z pasów bezpieczeństwa, czym zwrócili uwagę funkcjonariuszy. 

 

- W trakcie czynności okazało się, że 47 – letni pasażer był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie. Mieszkaniec gminy Wielbark ma do odbycia karę 104 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od wykonywania obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został również ukarany mandatem za popełnione wykroczenie - informuje Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie.

 

Policjanci realizują wiele czynności zmierzających do zatrzymania osób poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Przed rozpoczęciem służby zapoznawani są z wizerunkami oraz personaliami osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Następnie sprawdzają miejsca zamieszkania oraz miejsca, w których mogą się ukrywać. Ujęcie poszukiwanych jest tylko kwestią czasu.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama