Bank Spółdzielczy nie przestaje świętować 111-lecia istnienia i zaskakiwać, zarówno pracowników, jak i klientów. W pierwszych dniach października zapewnił im spotkanie z brytyjskim gwiazdorem Danielem Craigiem i jego piątym już ekranowym wcieleniem w postać Jamesa Bonda.
„Nie czas umierać” ("No time to die"), 25 już część kinowego hitu z agentem 007 w roli głównej, wszedł na ekrany dokładnie 1 października i od razu – także w Szczytnie. Drugi z inauguracyjnych seansów, w piątek, o godzinie 20.15, za sprawą kierownictwa Banku Spółdzielczego, przeznaczony był w całości dla pracowników tej instytucji i ich gości. - Chętnych nie brakowało, bo widownię szczycieńskiego kina Cinema Lumiere zapełniło około 200 osób. Równie licznie, na seans w sobotę, przybyli klienci, także zaproszeni przez bank. Bardzo wszystkim dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia – informuje Agnieszka Samojluk z BS w Szczytnie.
Dodatkową niespodzianką był... support. Przed każdym z seansów emitowany był bowiem filmik dokumentalny, pokazujący główne wydarzenia z obchodów jubileuszu, które odbyły się 17 i 18 września.
Bank postarał się nie tylko o strawę dla ducha, ale też i ciała. Przed seansami w foyer kina, czekał na gości drobny catering i lampka szampana (nawet jeśli z nazwy było to wino musujące).
Beata i Stefan

Przyszedłem zobaczyć, jak się kończy epoka Daniela Craiga w serii o agencie Bondzie, co do którego na początku byłem nieco sceptycznie nastawiony, ale z czasem moim zdaniem aktor wyrobił formę. Widziałem jak zaczynał, a dziś przyszedłem obejrzeć film o wyczynach najbardziej znanego agenta i przy okazji zobaczyć, jak kończy się pewien etap jego przygód.
Tomasz Błaszczak - Bank Spółdzielczy

Jak widać, goście dopisali z czego się niezmiernie cieszymy. Dla klientów naszego banku na premierę filmową o nowych przygodach Jamesa Bonda przygotowaliśmy 200 miejsc, które zapewne wszystkie będą zapełnione.
Hanna

Jestem klientką Banku Spółdzielczego i jest mi niezmiernie miło, że zostałam wyróżniona w ten sposób. Lubię przygody agenta Jej Królewskiej Mości i z niecierpliwością czekam na seans, bo w każdej kolejnej części jest coś nowego.
Bogdan

Z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie współpracuję już od 25 lat. Dzisiejszy film o przygodach Jamesa Bonda będzie tak naprawdę moim pierwszym, który obejrzę od początku do końca, ponieważ obowiązki zawodowe nie zawsze mi pozwalają na tego typu rozrywki. Inicjatywa banku, według mnie, jest bardzo fajna. Służy nie tylko promocji, ale pozwala też poznać innych ludzi.
Lidia i Jacek

Oglądałam wcześniejsze ekranizacje przygód Jamesa Bonda, a dziś dzięki Bankowi Spółdzielczemu mam wspólnie z małżonkiem okazję obejrzeć jego najnowsze zmagania z przestępcami i innymi agentami. Cieszę się, że właściwie dwa dni po światowej premierze, tu na miejscu w Szczytnie możemy obejrzeć kolejną część.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33