Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie złotym sponsorem Stomilu Olsztyn (zdjęcia)


Po Radku Typie, Konradzie Bukowieckim, piłkarskich drużynach z naszego powiatu (między innymi Gwardia Jurand Bank Szczytno, czy Błękitni Jurand Pasym) Bank Spółdzielczy w Szczytnie stał się złotym sponsorem Stomilu Olsztyn.


  • Data:

– Zdecydowaliśmy się na tę współpracę, ponieważ zaczynamy dostrzegać korzyści płynące z marketingu sportowego, jako elementu promocji, która jest ważna dla każdej dużej organizacji. Do tej pory nasze działania były ukierunkowane na powiat szczycieński, gdzie współpracujemy z większością klubów piłkarskich, akademiami sportu. Oprócz tego podjęliśmy współpracę z Konradem Bukowieckim i Radosławem Typą - Tomasz Błaszczak, wiceprezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Widzimy, że te działania przekładają się na lepsze postrzeganie Banku przez potencjalnych klientów. Wpisuje się to również w misję Banku, która dotyczy wspierania lokalnej kultury i sportu. Jesteśmy Bankiem z polskim kapitałem, który został wypracowany na Warmii i Mazurach, w związku z tym współpraca pomiędzy największym bankiem spółdzielczym w regionie i największym klubem sportowym wydawała się dla nas naturalna. Mamy nadzieję, że między innymi dzięki naszemu wsparciu „Duma Warmii” będzie odnosiła liczne sukcesy. Zapraszamy kibiców Stomilu do naszych placówek. Tylko razem możemy osiągnąć sukces. Gramy do jednej bramki! – dodał.


Reklama

 

Historia Banku Spółdzielczego w Szczytnie sięga początków XX wieku, gdy w Szczytnie powstał Mazurski Bank Ludowy, którego działalność kontynuuje nowy sponsor Stomilu Olsztyn. Od końca lat dziewięćdziesiątych bank rozszerza swoją działalność o inne regiony Warmii i Mazur, a obecnie posiada już 11 placówek rozmieszczonych w dziewięciu miejscowościach.

 

Oprócz tego bank udostępnia klientom 16 własnych bankomatów, w tym 14 wpłatomatów oraz sieci bez prowizyjnych bankomatów. Bank stale dąży do aktywizowania rozwoju środowiska lokalnego, głównie poprzez zaspokajanie potrzeb swoich klientów oraz osób zamieszkujących lub prowadzących działalność gospodarczą na terenie działania banku.

 

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że praca, którą rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu przynosi efekty w postaci kolejnych sponsorów. Mówimy tutaj o bardzo poważnych firmach, jedną z nich jest właśnie największy bank spółdzielczy w regionie, który również dostrzega wiele korzyści wynikających z tej współpracy. Ta umowa to także ocena naszej działalność, otwarcia na region, wyników sportowych osiąganych przez drużynę, sztab szkoleniowy, tego jak prezentuje się nasz marketing i jaką wartość stanowią nasze media społecznościowe. Dziękujemy bardzo prezesowi Banku Spółdzielczego w Szczytnie, Panu Krzysztofowi Karwowskiemu, za zaufanie jakim nas obdarzył, jesteśmy pewni, że ta współpraca będzie długa i owocna – powiedział wiceprezes Stomilu Olsztyn, Tomasz Żukowski.

Reklama

 

Z informacji, którą opublikował na swojej stronie Stomil Olsztyn wynika, że złota umowa z nowym sponsorem „Dumy Warmii” będzie obowiązywała do stycznia 2024 roku. Na jej mocy logotyp Banku Spółdzielczego w Szczytnie pojawi się na koszulkach pierwszego zespołu Stomilu Olsztyn, stadionie przy alei Piłsudskiego 69A, stronie internetowej, materiałach informacyjnych i nie tylko.

 

Źródło tekst i foto: https://www.stomilolsztyn.com/



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama