Sobota, 30 Wrzesień
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie z ofertą i życzeniami dla najmłodszych


1 czerwca to szczególny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Międzynarodowy Dzień Dziecka celebrowany jest z radością i uśmiechem na twarzach najmłodszych. Bank Spółdzielczy w Szczytnie postanowił uczcić tę wyjątkową okazję, oferując szeroki wachlarz produktów bankowych i atrakcji dla dzieci. Dzięki temu najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu mogą rozpocząć swoją przygodę z finansami w przyjazny i edukacyjny sposób.Jednym z najciekawszych produktów oferowanych przez Bank Spółdzielczy jest Rachunek POL-Konto Junior. To specjalnie zaprojektowane konto bankowe dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

 

- Co więcej, można je założyć nawet dla niemowlaka, co pozwala rodzicom zacząć uczyć swoje dziecko odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi od najmłodszych lat – dodaje z uśmiechem Małgorzata Mroczek, dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

Na Rachunku POL-Konto Junior są dostępne dwie różne opcje. Dla dzieci do 13 roku życia umowę o prowadzenie rachunku podpisuje przedstawiciel ustawowy, czyli zazwyczaj rodzic. Natomiast dla dzieci, które ukończyły 13 lat, umowę o prowadzenie konta podpisuje już samo dziecko.

 

- Starszym dzieciom wydawana jest również karta płatnicza, mają także dostęp do obsługi konta za pomocą bankowości elektronicznej – mówi pani Małgorzata. - Jednym z najważniejszych celów Rachunku POL-Konto Junior jest nauka oszczędzania i zarządzania własnymi pieniędzmi. Dziecko może samodzielnie kontrolować swoje środki na koncie i dokonywać operacji bankowych, zawsze pod opieką rodzica lub przedstawiciela ustawowego – dodaje.

 

Dodatkowo, karta płatnicza wydana do rachunku umożliwia dokonywanie wypłat z bankomatu oraz płatności za zakupy, a posiadacze telefonów komórkowych mogą korzystać z aplikacji, która „zastępuje” kartę płatniczą. Wystarczy przyłożyć telefon do czytnika w sklepie, aby dokonać płatności.

 

Istnieje też wiele opcji, by zasilić konto dziecka Można dokonywać wpłat bezpośrednio w placówce bankowej, przekazywać pieniądze z dowolnego rachunku, na przykład z konta rodzica, a także skorzystać z usługi "Blik na telefon". Dzięki temu ostatniemu rozwiązaniu, można w prosty sposób przekazać określoną kwotę pieniędzy na konto dziecka, wybierając w kontaktach konkretną osobę posiadającą aktywną usługę Blik na telefon. To wygodne rozwiązanie, które ułatwia przekazywanie środków w jednej chwili.


Reklama

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie dba również o atrakcyjne warunki finansowe dla dzieci. Rachunek POL-Konto Junior oferuje wysokie oprocentowanie środków na koncie, wynoszące aż 6% do kwoty 10 000 zł. To doskonała okazja dla najmłodszych, aby nauczyć się oszczędzania i obserwować wzrost swoich oszczędności.

 

- Nie pobieramy żadnych opłat związanych z założeniem, utrzymaniem ani korzystaniem z konta dla dzieci. To dodatkowy atut, który zachęca rodziców do skorzystania z oferty bankowej dla swoich pociech – dodaje Małgorzata Mroczek. - Po szczegóły zapraszam do naszych placówek.

 

Oprócz atrakcyjnych produktów bankowych, Bank Spółdzielczy angażuje się również w promowanie bezpieczeństwa finansowego i cyberbezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. Współpracując ze szkołami, organizuje spotkania z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jest to niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, gdy dzieci i młodzież coraz częściej korzystają z nowoczesnych technologii i internetu.

 

Bank stara się również uczestniczyć w ważnych wydarzeniach szkolnych. Na zakończenie roku szkolnego najlepsi absolwenci honorowani są prezentami. W tym roku otrzymają opaski Xiaomi, które pełnią wiele funkcji, mierząc kroki, tętno i umożliwiają płatności jak karta płatnicza. To nie tylko nagroda, ale także praktyczny gadżet.

 

Inną formą działalności edukacyjnej Banku Spółdzielczego jest organizacja konkursów. Obecnie trwa konkurs plastyczny, w którym uczestnicy wykonują prace dowolną techniką na temat związany z bankiem. Zwycięzcy mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, takie jak karty wstępu do parku wodnego "Tropikana" w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, bilety wstępu do Parku Trampolin w Olsztynie czy karty prezentowe do sklepu Empik o wartości 100 złotych. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, a ich twórcze prace przynoszą radość i kolor do placówek Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

Reklama

 

Działania Banku Spółdzielczego w Szczytnie nie tylko zachęcają dzieci i młodzież do zdrowego podejścia do finansów, ale także promują edukację finansową i odpowiedzialne podejście do zarządzania pieniędzmi już od najmłodszych lat. Poprzez swoje inicjatywy, Bank Spółdzielczy w Szczytnie daje najmłodszym mieszkańcom możliwość zdobycia wiedzy finansowej, rozwijania umiejętności oszczędzania oraz zdobywania nowych doświadczeń.

 

Wszystkim Dzieciom Bank Spółdzielczy w Szczytnie życzy dni pełnych uśmiechu, radości i niezapomnianych przygód. Dzień Dziecka to czas, kiedy warto celebrować dzieciństwo i zapewnić najmłodszym pełen wachlarz możliwości rozwoju, w tym również w dziedzinie finansowej. Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest gotowy, by wspierać dzieci i młodzież w ich drodze do osiągnięcia marzeń oraz nauki odpowiedzialnego zarządzania swoimi pieniędzmi.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • W drodze do marzeń. Przyszła mieszkanka Rudki walczy o sukces na Mistrzostwach Europy we Fryzjerstwie
  Żenujące. Pani fryzjerka buduje się w Rudce a wiadomo że trzeba mieć pieniądze aby kupić tam działkę....mąż jedzie do Holandii i za jedną tygodniówkę może bez problemu swoje małżonce wysłać 500 euro na bilet do Finlandii... każdy z nas ma marzenia i spełnia je nie licząc na zrzutki czy składki...czy Pani fryzjerka będzie potem dającym jej swoje pieniądze robiła fryzury za darmo? W Szczytnie ludzie składają się na chore dzieci ,pieką ciasta i dają je na licytację a tu kobieta w siłę wieku ,mąż w sile wieku ,oboje mają fach w ręku i proszą o datki? Pani fryzjerka za jeden zabieg na włosach może skasować 400 zł i kobiety które chodzą po salonach fryzjerskich na zabiegi laminacji,saunę czy inne podobne tyle płacą... niektórzy ,a nawet sporo ma marzenie żeby starczyło im na życie od 1-go do 1-go....

  Iga


  2023-09-28 20:19:36
 • Były dziennikarz TVP: idźcie na wybory! Rozmowa z Maciejem Wróblem
  To tzw ślizgacze już wszędzie był.

  Artur Ansjon


  2023-09-28 17:46:40
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Marian, przyszła jesień czas na wykopki. Przestań zajmować się sprawami o których nie masz pojęcia. Środki z dofinansowania biorą się z programów jakie są dostępne, a więc jeżeli jest program na remont czy modernizację to nie wybudujesz z nich nowego budynku. Można nie brać pieniędzy na remont i czekać tak jak proponujesz na programy związane z budową nowych budynków i to nie mieszkalnych ale takich programów chyba nawet nie było więc nie byłoby nigdy budynku dla seniorów. Bierze się to co można, a to co by się chciało nie zawsze jest dostępne. Przypominam że część bezradnych radnych niedawno chciało remontować ten obiekt ze swoich tzn. miejskich funduszy. Dobrze że do tego nie doszło.

  ja


  2023-09-28 07:16:28
 • Wojenka o działki nad Marksobami
  Najpiękniejsze jest to, że \"Letnicy\" sami wykupili działki (w Marksewie) w taki sposób, że do jeziora tam praktycznie nie dojdziesz, a protestują, że sprzedaż jednej \"małej\" działeczki \"zabierze\" dostęp do jeziora - dla mnie czysta hipokryzja (w myśl zasady \"ja mam, a Tobie nie dam\" - patrz nie pozwolę, buhahahaha) Skądinąd Pan Wójt musi mieć środki na inwestycje, więc ... sprzedaje nieruchomości. Co w tym dziwnego? ... No fakt, dziwne jest jednak to, że w miejscu gdzie leży \"kość niezgody\" nie sprzedano działki już jakieś 40 lat. No, a jeszcze ciekawsze jest to, że np. do innej wioski wodociąg doprowadzony był np. za środki \"pozyskane w ramach programu\" i dofinansowanie było np. 90%\", a w Marksewie woda jest/będzie za środki \"samej wioski\" (tu nie trzeba się wysilić, żeby podanie napisać, coby dostać dofinansowanie, itp., tu można zwyczajnie sprzedać, patrz dofinansowanie 0,00%, buahahahahaha) - czysta ekonomia, buahahahaha. Swoją drogą prawie 500 zł za metr kwadratowy to prawie jak na Manhattanie. Kończąc, trzeba powiedzieć jasno, chcieliście mieć wodę w Marksewie, to macie wodę, ale do \"wody\" nie dojdziecie.

  Wyborca z wyboru


  2023-09-28 04:46:40
 • „Bitwa o remizy” – rząd sfinansuje modernizację remiz strażackich. Najważniejsze kryterium? Frekwencja w nadchodzących wyborach
  I tak wam rozdawnictwo naszych pieniędzy, podła zmino nic nie pomoże, mamy was już serdecznie dosyć!!!!!

  Polak


  2023-09-27 19:02:36
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  To może Burmistrz Mańkowski pochwali się co konkretnie robił aby pozyskać środki? Ten człowiek tylko dużo gada a nic nie robi. Szkoda tylko że seniorzy jak pokazuje doświadczenie są tak łatwowierni i wierzą jemu oraz tym dziwnym radnym. Kolejna fatalna decyzja tego całego grona. Zamiast postawić od podstaw nowy parterowy budyneczek dla seniorów i innych organizacji będą klecić starą ruderę!!! Czy nikt w tym mieście nie potrafi logicznie myśleć!!! Tragedia!

  marian


  2023-09-27 13:53:49
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Ale sukces straży Rybackiej że aż trzeba w prasie się tym pochwalić. Dziadka \"wielkiego przestępcę\" na rybach dorwali, który kilka rybek na obiad chciał złowić gdyż mizerna emerytura nażycie nie wystarczała. Wnioskuję by do prezydenta o ordery wystąpić!!!

  emryt


  2023-09-27 12:36:06
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Bandziora nie mogą złapać , ale dziadka z wędką to proszę bardzo aż artykuł powstał

  Ona


  2023-09-27 12:35:03
 • Przełomowa chwila dla seniorów w Szczytnie. Budynek przy ul. Pułaskiego 10 w nowym świetle! 2 mln zł na kapitalny remont już w drodze!
  Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość że może wreszcie coś się ruszy w tym zakresie. Jednocześnie dziwi mnie że mimo tylu prub pozyskania środków na w/w remont, nigdy nie było pieniędzy. Raptem przed samymi wyborami kasa się znalazła i to w pokaźnej kwocie (kiełbasa wyborcza), to może niech wybory będą co roku. Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Czesław Niemen. Pozdrawiam.

  senior


  2023-09-27 10:46:14
 • Kłusownik z gminy Dźwierzuty ujęty przez funkcjonariuszy Straży Rybackiej
  Zuchy! Dziadka złapać to jest sztuka...

  wolf


  2023-09-27 08:33:51

Reklama