Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie sponsorem tytularnym Wojewódzkiego Pucharu Polski! (zdjęcia)


Historyczna chwila. Bank Spółdzielczy w Szczytnie został sponsorem tytularnym Wojewódzkiego Pucharu Polski! Właśnie została podpisana umowa z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej w Olsztynie. Umowę parafowano w olsztyńskim oddziale Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Podpisali ją prezes banku Krzysztof Karwowski oraz prezes związku Marek Łukiewski.Zmienione zostało już logo Wojewódzkiego Pucharu Polski, a logotyp Banku pojawiał się będzie na wszystkich materiałach promujących pucharowe rozgrywki w naszym regionie. Przeprowadzone zostaną także transmisje live z poszczególnych spotkań pucharowych. Pierwsza z nich będzie miała miejsce już w środę o godzinie 17:00, ze starcia 1/8 finału obecnych rozgrywek pomiędzy Granicą Kętrzyn a Concordią Elbląg.

 

Na podpisaniu tej umowy skorzystają przede wszystkim kluby - Podniesiemy nagrody dla najlepszych klubów w Wojewódzkim Pucharze Polski. Do tej pory nagrody finansowe otrzymywali finaliści, a zespoły, które odpadły w półfinale dostawały sprzęt sportowy o wartości 2500 zł. Teraz ta nagroda zostanie prawdopodobnie powiększona do 4000 tysięcy złotych. Nagrodzone zostaną również kluby, które odpadną w 1/4 Finału. One prawdopodobnie otrzymają kwotę 2000 zł, do wykorzystania na sprzęt sportowy – dodaje Marek Łukiewski.


Reklama

 

– Dzisiejsze podpisanie umowy zwieńcza już rozpoczętą współpracę i określa jej ramy. Myślę, że to będzie ciekawe przedsięwzięcie zarówno dla Banku, jak i dla Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Współpraca ta daje szansę rozwoju piłki nożnej w województwie. Dzięki tej współpracy, nie tylko stajemy się sponsorem pucharowych rozgrywek, ale również promujemy Nasz nowy produkt “Konto Kibica”, dzięki któremu kibic każdego zespołu w województwie warmińsko-mazurskim, przy współpracy z bankiem, może stać się dodatkowym sponsorem tego klubu – powiedział Krzysztof Karwowski, Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

Kibiców wszystkich klubów z Warmii i Mazur zachęcamy do zapoznania się z ofertą “Konta Kibica” – to nic nie kosztuje, a korzystając ze standardowych produktów bankowych można wesprzeć finansowo swój ukochany klub! Więcej informacji o Koncie Kibica.

Reklama

 

Umowa z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie została podpisana do czerwca 2024 roku, czyli do końca sezonu 2023/24.

 

źródło: http://wmzpn.plKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama