Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie przedłuża współpracę z Radosławem Typą


Dobre wieści dla fanów rajdów samochodowych! Bank Spółdzielczy w Szczytnie ogłosił przedłużenie współpracy z Radosławem Typą, wybitnym kierowcą rajdowym, który od lat jest ambasadorem banku. - Radosław, znany ze swojej pasji i determinacji na trasie, pozostaje ważną częścią naszej drużyny i nadal będzie promował Bank jako nasz ambasador – mówi Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

Współpraca między Bankiem a Typą trwa już kilka lat, przynosząc obopólne korzyści i wzmacniając wizerunek obu stron. Bank Spółdzielczy w Szczytnie nie tylko wspiera sportowca finansowo, ale także czerpie z jego doświadczenia i pasji, co przekłada się na pozytywny odbiór banku w lokalnej społeczności.

 

Podpisanie nowej umowy zbiegło się z wyjątkową okazją – urodzinami Radosława Typy. We wtorek, 18 czerwca, podczas uroczystości związanej z podpisaniem umowy, prezes Krzysztof Karwowski złożył jubilatowi serdeczne życzenia.


Reklama

 

- Dziękujemy za dotychczasową współpracę i nie możemy się doczekać kolejnych sukcesów! – dodał prezes.

 

Radosław Typa, z uśmiechem na twarzy, przyjął życzenia i wyraził swoją wdzięczność za wsparcie.

 

- Jestem niezwykle wdzięczny za zaufanie i wsparcie, które otrzymuję od Banku Spółdzielczego w Szczytnie. To dla mnie ogromny zaszczyt być częścią tej drużyny. Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie wiele sukcesów zarówno na trasach rajdowych, jak i w naszej współpracy - mówił.

Reklama

 

Wszyscy zebrani, zarówno pracownicy banku, jak i zaproszeni goście, dołączyli się do życzeń, życząc Radosławowi Typie zdrowia, szczęścia i kolejnych spektakularnych zwycięstw na rajdowych trasach.

 

Przedłużenie współpracy z Radosławem Typą to kolejny krok w umacnianiu pozycji Banku Spółdzielczego w Szczytnie na rynku oraz budowaniu silnej i rozpoznawalnej marki, związanej z pasją, zaangażowaniem i dążeniem do sukcesu.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama