Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie podsumował rok. Ambasadorzy marki Typa i Bukowiecki


W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie z pracownikami, podczas którego zaprezentowano wyniki działalności Banku za ubiegły rok. Przy tej okazji odbył się też wykład na temat "Autocoaching" prezentowany przez znanego dziennikarza Roberta Kozaka. Wydarzenie uświetnili też znakomici sportowcy Radosław Typa oraz Konrad Bukowiecki.Spotkanie rozpoczęło się od wykładu, którego tematem był "Autocoaching" prezentowanego przez Roberta Kozaka, twórcę polskiego oddziału radia BBC, byłego szefa "Wiadomości" i "Teleexpresu" w TVP1, współautora "Biblii dziennikarstwa", wykładowcę SGH oraz dyrektora generalnego w Policyaccess.

 


Reklama

Następnie Prezes Zarządu Krzysztof Karwowski przedstawił wyniki z działalności banku za ubiegły rok - m.in. wzrost przychodów, zwiększenie liczby klientów oraz rozwój nowych produktów i usług.

 

W spotkaniu uczestniczyli również Ambasadorzy Banku Spółdzielczego w Szczytnie - Radek Typa i Konrad Bukowiecki oraz zaproszeni goście, którzy mogli zapoznać się z działalnością Banku Spółdzielczego w Szczytnie oraz wysłuchać prezentacji dotyczącej przyszłości i rozwoju banku.

Reklama

Spotkanie było okazją do podsumowania osiągnięć za ubiegły rok oraz wytyczenia kierunków rozwoju na kolejne lata.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama