Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Bajkowe pacynki: Kreatywny konkurs integracyjny dla rodziców i przedszkolaków


Napisali do nas: Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 „PROMYCZEK” w Szczytnie zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs z udziałem rodziców pt. „Bajkowa pacynka”. Do zabawy bardzo chętnie przyjęły zaproszenie przedszkola: „Bajka”, „Fantazja”, „Kubuś Puchatek”.Celem konkursu było m.in. rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci poprzez realizację autorskich pomysłów, uwrażliwienie dzieci na dobro, piękno, prawdę przedstawioną w dziecięcej literaturze, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną poprzez wspólne tworzenie pacynki.

 


Reklama

W konkursie wzięło udział 36 dzieci. Każda praca była wyjątkowa. Wszystkie dzieci zostały obdarowane dyplomem oraz upominkiem przygotowanym przez organizatorki konkursu - Joannę Bohlmann i Iwonę Baran.

 

Wystawa prac konkursowych mieści się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie w dziale Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Prace konkursowe będzie można podziwiać do 23.06.2023r.

Reklama

Bardzo serdecznie zapraszamy i dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie konkursem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama