Czwartek, 26 Maj
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Reklama


Reklama

Bajeczne i kreatywne wakacje w Krainie Guzików. Zapisz dziecko już dziś!


PROMOCJA. Czy można wakacyjny wypoczynek połączyć z kreatywnością, nauką i rozwojem dziecka? Ależ oczywiście – odpowiada Dorota Trzcińska z Akademii efektywna-nauka.pl, która poprowadzi wyjątkowe kolonie „Kraina Guzików” w Brajnikach w Ośrodku „u Maksia”. To miejsce jak ze snów: czyste, kolorowe, pełne atrakcji, a jego gospodarzom uśmiech nie schodzi z buzi. Istny raj dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Termin kolonii to 10 - 16 lipca 2022 roku. Są jeszcze wolne miejsce.Akademia efektywna-nauka.pl działa w Olsztynie od 2003 roku i specjalizuje się w efektywnej nauce. Kolonie Kraina Guzików to idealne miejsce dla małych odkrywców. O szczegółach rozmawiamy z Dorotą Trzcińska, kierownikiem kolonii.

Wybór pierwszego samodzielnego wypoczynku dziecka to jeden z rodzicielskich dylematów. Czy będzie bezpiecznie? Czy program jest atrakcyjny? Czy znajdzie się w menu coś dla niejadka?

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tych dylematów. Dlatego zapewniamy bezpieczną adaptację dzieci wyjeżdżających na kolonię po raz pierwszy, ale i tym doświadczonym w samodzielnych wyjazdach. Każdego roku zaskakujemy nowymi atrakcjami. Zmieniają się czasy i potrzeby najmłodszych. Dostrzegamy to i wypełniamy.

 


KONTAKT

Akademia efektywna-nauka.pl (kiedyś Akademia Nauki)

ul. Ratuszowa 3/1, 10-116 Olsztyn

tel. 89 521 87 45

(automatyczna sekretarka)

tel. kom. 509 85 69 71

e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl


A potrzeby rodziców?

 

Kolonie są blisko Szczytna. Zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę. Rodzice nie muszą brać urlopu, aby przywieźć dziecko na kolonie. Podpowiadamy, jak przygotować dzieci na wakacyjny wyjazd. W co wyposażyć, ubrać. Wszystkie takie dane są na stronie internetowej Akademii (https://www.efektywna-nauka.pl/). Jest tam kompendium takiej wiedzy. Polecam tam zajrzeć. Kolonie Akademii będą kilkanaście kilometrów od Szczytna i Olsztyna więc rodzic w każdej chwili może podjechać, spotkać się z dzieckiem. Nie ma żadnych limitów w tej kwestii. Jeśli zabraknie kaloszy, to też można je podrzucić (śmiech). Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla najmłodszych. Ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wiem też, jak ważne jest to dla rodziców, dlatego kolonie można „monitorować”.

 

Monitorować?

 

Trzy razy dziennie na naszym Facebook wrzucamy fotograficzną relację z naszych działań. Dzięki temu rodzice wiedzą, co robimy, jak dziecko jest ubrane, czy ma uśmiech na twarzy. Poza tym jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Rodzice doskonale o tym wiedzą.

 

Kto prowadzi zajęcia dla dzieci?

 

Jestem kierownikiem kolonii i instruktorem kulturalno – oświatowym, czyli dawnym kaowcem (śmiech). Prowadzę zajęcia, moderuję je. O ich przebiegu decyduje oczywiście w porozumieniu z wychowawcami grup. Kolonie robimy wg programu zgłoszonego do Kuratorium Oświaty. Na plaży, na boisku lub w salach, w zgodzie z pogodą.

Dziećmi zajmuję się od dobrych 25 lat. Na co dzień pracuję w Szkole Podstawowej nr 25 w Olsztynie, która ma oddziały integracyjne. Jestem tam rehabilitantką i nauczycielem wspomagającym. Opiekuję się zarówno pełnosprawnymi, jak i niepełnosprawnymi dziećmi.

Jestem też certyfikowanym pedagogiem Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.


KONTAKT

Akademia efektywna-nauka.pl (kiedyś Akademia Nauki)

ul. Ratuszowa 3/1, 10-116 Olsztyn

tel. 89 521 87 45

(automatyczna sekretarka)

tel. kom. 509 85 69 71

e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl


 

Do kogo skierowana są kolonie Kraina Guzików?

 

Do dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Planujemy zorganizować trzy grupy, po 12 osób każda. Szczególnie chętnie zapraszamy dzieci, które na kolonie pojadą po raz pierwszy.

 

Kadra kolonii to?

 

Każda grupa będzie miała swoją wychowawczynię, doświadczoną nauczycielkę, która pracuje w Akademii i zna doskonałe techniki łączące zabawę z nauką. Gwarantujemy, że po na koloniach Akademii dzieci wspaniale spędzą czas i poznają doskonałe techniki zapamiętywania, które ułatwią im później naukę w szkole.

 

A jakie warunki proponujecie

 

Pokoje 2, 3-osobowe, trzy posiłki dziennie plus podwieczorek. Ośrodek „U Maksia” położony jest nad przepięknym Jeziorem Brajnickim. Jest tam basen, ogrodzony las, pomost, świetny plac zabaw, boiska... Idealne miejsca do bezpiecznej i beztroskiej zabawy

 

Dlaczego Kraina Guzików?

 

Bo guziki są ciekawe. To fajny pomysł na doskonałą fabułę kolonii. Nie chciałabym za bardzo zdradzać szczegółów, ale będzie to magiczny świat, w którym dzieci będą musiały realizować różnego rodzaju działania. Każdy guzik to wyzwanie. Próba. Zadanie. Każde dziecko jest inne, ale każe może w sobie znaleźć niezwykłe atuty, bo je po prostu posiada. Nasza Kraina Guzików pomoże im je wydobyć.

 

Zdradzi nam pani nieco fabułę kolonii – Kraina Guzików?

 

Mówiąc - guzik warte, myślimy o czymś bez wartości, jednak w dawnych czasach guziki były nie tylko cenne, ale wytwarzanie ich należało do wyjątkowej sztuki. Rodzina guzików jest przeogromna, powiększana stale przez nowe wzory i możliwości wytwórców. Każdy z nas zgubił kiedyś guzik, czy zastanawiałeś się nad tym co się z nim stało? Powiem to w wielkiej tajemnicy… trafił do Krainy Guzików zamieszkałej przez magiczne postacie! Wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Przybywajcie, czas zacząć wakacyjną zabawę!

 

Termin kolonii Kraina Guzików: 10 – 16 lipca 2022 r.

Kolonie zaczynają się w niedzielę o godz. 15-stej w Brajnikach k. Olsztyna. Rodzice sami przywożą dzieci i sprawdzają warunki na miejscu.

Kolonie kończą się w sobotę o godz. 11:00 rozdaniem dyplomów przez wychowawcę grupy wakacyjnej. Rodzice odbierają dziecko i jego bagaż od wychowawcy grupy.

 

Cena kolonii: w kwietniu 1435 zł, w maju 1455 zł.

Cena zawiera upust za wpłatę pełnej ceny imprezy do 31 maja 2022 r.

Od ceny odejmuje się dodatkowo upusty, jeżeli są należne:

40 zł – rodzinny lub dla pracowników Michelin i Energa Obrót S.A. i/lub

35 zł – za kolejny wyjazd na obóz Akademii oraz dla kursantów kursów efektywnej nauki Akademii w roku szkolnym 2020/21.


KONTAKT

Akademia efektywna-nauka.pl (kiedyś Akademia Nauki)

ul. Ratuszowa 3/1, 10-116 Olsztyn

tel. 89 521 87 45

(automatyczna sekretarka)

tel. kom. 509 85 69 71

e-mail: akademia@efektywna-nauka.pl


 Komentarze do artykułu

Irek

super sprawa. Polecam

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51
 • Sobieski kończy 70 lat
  W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"

  jAMKA LECH


  2022-05-24 13:38:35
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  co dalej?

  xzx


  2022-05-24 07:17:58
 • Szczytno z poważnymi wadami
  Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.

  Szczytnianin


  2022-05-23 18:39:24

Reklama