Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w powiecie szczycieńskim


Czy chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia odbywają się w naszym powiecie? Pragniesz być zawsze za aktualną informacją? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Sięgnij po „Tygodnik Szczytno”Aktualne papierowe wydanie "Tygodnika Szczytno" dostarcza najświeższych informacji o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych w naszym powiecie. W każdym numerze znajdziesz szczegółowy harmonogram wydarzeń, relacje z minionych imprez oraz zapowiedzi nadchodzących atrakcji.

 

Nie masz dostępu do wersji papierowej? Żaden problem! Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz również na naszej stronie internetowej. Wystarczy odwiedzić https://tygodnikszczytno.pl gdzie regularnie aktualizujemy wiadomości dotyczące naszego powiatu. Znajdziesz tam szczegółowe artykuły, galerie zdjęć i wiele innych przydatnych informacji.


Reklama

 

Dlaczego warto?

Aktualność: Nasze wydania i strona internetowa są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu nie przegapisz żadnego wydarzenia.

Różnorodność: Od wydarzeń sportowych, przez kulturalne, po ważne informacje społeczne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępność: Informacje dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i online, co pozwala na wygodne korzystanie w dowolnym miejscu i czasie.

Reklama

 

Nie czekaj! Bądź zawsze na bieżąco z "Tygodnikiem Szczytno" i ciesz się pełnią życia w naszym powiecie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama