Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Arkadia po Jurandzie, powstaje kolejne centrum handlowe


W marcu przyszłego roku w Szczytnie zacznie działać kolejne centrum handlowe. Mowa o obiekcie, który w imponującym tempie budowany jest przy ulicy Wileńskiej (pomiędzy kościołem, a sklepem Intermarche). Przez jakiś czas plac budowy leżał odłogiem.- Ale to się już zmieniło – mówi Krzysztof Guppert, dyrektor generalny ArkaBud, która realizuje inwestycję. - Nieco przystopowała nas pandemia, ale teraz zależy nam na czasie, dlatego prace są tak intensywne. Chcemy w marcu galerię oddać do użytku.

 

Galeria Arkadia Szczytno, bo taką nazwę ma nosić obiekt, pierwotnie miała działać już od listopada ubiegłego roku. Ma mieć około 6 tys. metrów powierzchni. Pierwotnie mówiono, że w jej murach mogą znaleźć się takie punkty, jak: Rossman, Jysk, CCC, czy Sinsay... Pojawiała się też informacja, że swoje miejsce może tam znaleźć restauracja KFC. Łącznie ma być tam 16 punktów handlowych. Jakie sklepy tam naprawdę powstaną? - Będę to wiedział dopiero w przyszłym tygodniu, po spotkaniu z najemcami – mówi Krzysztof Guppert.


Reklama

Reklama

 

 

Fot. Dokładnie w tym miejscu już w marcu 2021 będzie działała nowa galeria handlowa

 Komentarze do artykułu

Jerek L

Zabijania Szczytna ciąg dalszy, maych przedsiebiorców ktrorzy dali rade przetrwac kryzys i pandemie. gdzioe zaklad przetworczy obiecywany przez mankowskiego, ktoy mial dac zatrudnienie mieszkancom miasta?!

Centrum po co?

Za najniższą krajową dorobimy zagranicznych inwestorow, wydamy pieniądze nie na nasz dobrobyt. Starajmy się promować lokalne produkty, lokalną produkcję

xo

Trzeci Rossman w Szczytnie..Po co? Liczyłam na Drogerię Jaśmin albo Hebe :(

Ali

Kolejne sklepy, zero produkcji, z czego tu się cieszyć ? Jak powstanie jakiś zakład produkcyjny np. na 15-20 osób, to trzeba nic brawo, a kolejne \"centrum\" to klapa dla miasta i lokalnego handlu.

Jolanta Lis

Ciekawi mnie jak zostanie rozwiązany \"problem\" drogi/ulicy Wileńskiej. Powstaną niebotyczne korki na drodze. Już teraz, w godzinach szczytu występują ogromne utrudnienia dla kierowców. A jak będzie po uruchomieniu tego Centrum? Boję się myśleć. Rondo, przejścia dla pieszych i zjazdy/wjazdy na parkingi i bądź co bądź 7 zjazdów z ul. Wileńskiej. Może warto teraz o tym myśleć? I szkoda, że nie wcześniej :(

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama