Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Apel o szczepienia w gminie Rozogi


Mieszkańcy gminy Rozogi niechętnie szczepią się przeciwko covid19. Te statystyki przedstawił na ostatniej sesji wójt gminy Zbigniew Kudrzycki. To najsłabiej zaszczepiona gmina w naszym powiecie.Poziom zaszczepienia mieszkańców Gminy Rozogi na dzień 31 sierpnia 2021 r. wynosił 31,3%. Liczba mieszkańców w pełni zaszczepionych wynosi 1 722 osób, na 5497 mieszkańców i jest to najniższy wskaźnik w powiecie szczycieńskim, a w rankingu ogólnopolskim gmina zajmuje 2314 miejsce, na 2479.


Reklama

 

Reklama

- Bardzo proszę mieszkańców o zintensyfikowanie zapisów na szczepienia i szczepienie się, ze względu na własne zdrowie, ale również na bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich – zaapelował wójt Zbigniew Kudrzycki podczas ostatniej sesji. - Zbliża się kolejna fala epidemii, kolejne państwa wprowadzają ponownie restrykcje ograniczające aktywność społeczną, a polski rząd przygotowuje rozwiązania prawne umożliwiające pracodawcom wprowadzenie restrykcji wobec pracowników, dlatego warto się zaszczepić.Komentarze do artykułu

Siwy

Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

Adam

Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama