Piątek, 27 Maj
Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Apartamenty Sonata zapraszają (zdjęcia)


PROMOCJA. W środę, 21 października ksiądz Dariusz Łuba poświęcił nową budowę firmy Novdom. Przy ulicy Królowej Jadwigi w Szczytnie powstają niezwykłe Apartamenty Sonata. Poświęcenie dotyczyło zarówno pierwszego, jak i planowanego drugiego etapu inwestycji. W pierwszej fazie powstaną tam 84 mieszkania oraz 5 lokali użytkowych.Poświęcenie odbyło się w obecności reprezentantów Spółki Novdom odpowiedzialnych za obsługę inwestycji w Szczytnie. Ceremonii przewodniczył ksiądz Dariusz Łuba. Poświęcenie przyszłym mieszkańcom zapewni szczęśliwe, dostatnie i bezpieczne życie w Apartamentach Sonata.

 

.

 

Jeżeli jeszcze nie mieliście Państwo możliwości poznać kolejnej realizacji firmy Novdom na terenie Szczytna to zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży mieszczącego się przy ul. Lidzbarskiej tel. 660-066-011.

 

.

 

Apartamenty Sonata to zdecydowanie najciekawsze architektonicznie osiedle położone w najatrakcyjniejszej części Szczytna. Architekci pracujący nad projektem zadbali, by była ona dostępna dla mieszkańców z różnymi potrzebami - dlatego w ofercie znajdują się lokale od 28 do 83 m2, w ustawieniach od 1 do 4 pokoi z możliwością wyboru mieszkania z balkonem, loggią, ogródkiem lub tarasem, w wymiarach od 4,5 do 77 m2.

 

Biuro sprzedaży:

ul. Lidzbarska

Tel: 660 066 011

e-mail: m.horoszkiewicz@novdom.pl

czynne:

pon., śr. – godz. 9.00-17.00

wt., czw., pt. - godz. 8.00-16.00

 

 

To, co będzie łączyło wszystkich przyszłych mieszkańców Apartamentów Sonata to zamiłowanie do wyjątkowości. Lokale usługowe w parterze budynku, znajdujące się od strony ulicy Królowej Jadwigi, stanowią idealne uzupełnienie przestrzeni. Aranżacja zieleni osiedla i stref wypoczynkowych została wkomponowana w otoczenie, jakim jest bliskość lasów i ulokowanie Szczytna w najpiękniejszej części Polski na Warmii i Mazurach.

 

Plac zabaw dostępny dla mieszkańców to gwarancja świetnej zabawy dla najmłodszych, pobliskie boisko wielofunkcyjne stanowi uzupełnienie tej bazy. Cicha bezpieczna okolica a jednocześnie bliskość centrum, to niekwestionowane atuty inwestycji - Apartamenty Sonata.

 

Do tej pory firma Novdum stworzyła w Szczytnie dwa osiedla mieszalne, na których powstało 9 niezwykle atrakcyjnych bloków, łącznie 150 apartamentów.

 

Biuro sprzedaży:

ul. Lidzbarska

Tel: 660 066 011

e-mail: m.horoszkiewicz@novdom.pl

czynne:

pon., śr. – godz. 9.00-17.00

wt., czw., pt. - godz. 8.00-16.00

 Komentarze do artykułu

Ciekawy

\"Poświęcenie przyszłym mieszkańcom zapewni szczęśliwe, dostatnie i bezpieczne życie\" - w przypadku gdy się to nie sprawdzi przysługuje odszkodowanie ?

Pani

XXI wiek, środek Europy, ksiądz święci żelbeton. Gdzie ja żyję :(

gdzie logika

Bóg, który jest wszechwiedzący, nieograniczony czasem i miejscem, potrzebuje żeby ktoś pokropił budynek, bo inaczej nie będzie mógł chronić mieszkańców? Bez poświęcenia Bóg by powiedział \"przykro mi, ale tam nie mogę być, więc mieszkacie na własne ryzyko\"?

Wojtekwitek11

A gdzie maseczki gdzie jest sanepid i PIP ksiądz bez kasku na budowie

ciekawski

Pytam, czy bez tego pokropku przez tego sukienkowego faceta, ta budowla była by nie ważna?????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama