Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Apartamenty Sonata II – zamieszkaj w zielonej okolicy, ale w bezpośrednim centrum Szczytna


W położonym na Mazurach Szczytnie powstaje wyjątkowa, bo kameralna i otoczona zielenią, inwestycja deweloperska – apartamenty Sonata II. Szukasz mieszkania dla siebie lub rodziny? – poznaj ofertę.Apartamenty Sonata II w pobliżu centrum Szczytna

Inwestycja Apartamenty Sonata II to kolejny etap realizacji osiedla, za którego budowę odpowiada Novdom. W jej ramach powstaje kameralny budynek z 39 apartamentami. To, co wyróżnia inwestycję, to jej położenie. Budynek usytuowany jest przy ul. Królowej Jadwigi. Ta część Szczytna to spokojna i cicha okolica – idealna z perspektywy osób, które chcą schronić się przed zgiełkiem miasta. Jednocześnie mieszkańcy nowego budynku będą mogli w pełni czerpać z korzyści dużego ośrodka miejskiego, bo stąd w zaledwie kilka minut (również komunikacją miejską) można dotrzeć do centrum Szczytna i terenów rekreacyjnych zlokalizowanych wokół Jeziora Długiego i Jeziora Domowego Małego.

 

W pobliżu inwestycji Apartamenty Sonata II funkcjonują liczne punkty handlowo-usługowe oraz tereny zielone, które umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych nieopodal obiektu powstanie również nowoczesny plac zabaw.

 

Nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie – poznaj Apartamenty Sonata II

W kameralnym budynku Apartamenty Sonata II znajdować się będą zarówno mniejsze mieszkania, jak i większe lokale dla rodzin – metraż lokali wynosi od 38,88 do 73,33 mkw. Wysokość pomieszczeń zaczyna się od 2,65 m, co warto odnotować – standardowe mieszkania mają wysokość 2,55 m. Dodatkowa przestrzeń korzystnie wpływa na cyrkulację powietrza oraz wrażenia mieszkańców.

 

Apartamenty Sonata II to także:

  • balkony lub tarasy przynależne do mieszkań – mieszkańcy mogą je zagospodarować jako komfortową przestrzeń do letniego odpoczynku;
  • stan deweloperski – mieszkania są oddawane na zaawansowanym etapie prac, ale nabywcy mają dużą dowolność w kwestii aranżacji poszczególnych pomieszczeń;
  • budynek zaprojektowany z dbałością o szczegóły – biało-czarna kolorystyka, ażurowe elementy elewacji i wreszcie stylowe, drewniane detale.

Przyszli mieszkańcy budynku Apartamenty Sonata II mogą też czuć się bezpiecznie – obiekt będzie monitorowany, do użytku zostanie oddany też parking podziemny.

 

Apartamenty Sonata II w Szczytnie od Novdom

Za realizację budynku Apartamenty Sonata II odpowiada Novdom. To firma deweloperska, która na rynku działa od 2006 r. W swoim portfolio deweloper ma tysiące mieszkań wybudowanych w ramach różnych inwestycji nie tylko na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ale również w województwie mazowieckim. Przykładowe osiedla wybudowane przez Novdom to Osiedle Poetów w Przasnyszu, Villa Natura w Szczytnie czy Osiedle Ostrovia w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Od 2020 r. Novdom należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To organizacja, która z jednej strony wspiera firmy deweloperskie, a z drugiej czuwa nad bezpieczeństwem nabywców nieruchomości. Z kolei w 2021 r. miała miejsce pierwsza emisja obligacji Novdom na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama