Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Angielski to nie tylko lepsza praca, czy wykształcenie. Angielski to klucz do świata...


Nie znasz języka, więc nie podróżujesz? Nie wiesz o czym śpiewa Robbie Williams, Ed Sheeran czy The Beatles? Chciałbyś spróbować swoich sił na angielskim karaoke? W English Your Way nauka to nie nudne lekcje, ale prawdziwa przyjemność.Może właśnie brakuje Ci motywacji? No to mam coś, co Cię zaciekawi! Jestem pełnym energii nauczycielem, który uwielbia pracować z ludźmi. Moja kariera jako nauczyciela trwa już 14 lat!

 

W English Your Way nauka to nie nudne lekcje, ale prawdziwa przyjemność. Podczas lekcji zapewniam interesującą tematykę: jak poradzić sobie na lotnisku, w restauracji czy hotelu. Zajęcia w English Your Way to nie tylko standardowa nauka. Razem wyruszamy na wirtualne wyprawy do Londynu, kupujemy bilety na metro czy atrakcje jak London Eye. Nauka odbywa się w małych, kameralnych grupkach, co ułatwia osiąganie celów językowych. Wykorzystujemy nowoczesne metody, narzędzia oraz gry żebyś mógł swobodnie opanować język i poprawić swoją wymowę.


Może marzy Ci się praca jako stewardesa? Czemu nie!
A może w międzynarodowej firmie? To też jest osiągalne!
A ja? Ja będę tu, żeby Ci pomóc przejść przez kolejne wyzwania. Każdy ma gorsze dni, ale razem pokonamy wszelkie trudności.

 

Czy wiesz, że angielski to nie tylko język, to też okno na inne kultury? Dzięki niemu lepiej zrozumiesz filmy, muzykę i literaturę z krajów anglojęzycznych. Biegle znając angielski, możesz mieć pełny dostęp do treści online i być na bieżąco z globalnymi trendami.

 

Duża część treści online, w tym media społecznościowe, strony internetowe, kanały na You Tube jest w języku angielskim. Biegła znajomość języka pozwoli ci pełniej uczestniczyć w sieci i być na bieżąco z globalnymi trendami.


Jeśli chcesz poszerzyć horyzonty, to właśnie teraz jest ten moment! Nauka angielskiego to świetna inwestycja w Twój rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy.


Gotowy/a na tę przygodę?

Niech nauka stanie się przygodą, która otwiera drzwi do świata!
Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną , aby dowiedzieć się więcej lub zapisać się na kurs.
 


Do zobaczenia! englishyourway.pl tel. 796 243 118

ul. Mieszka I 55, 12-100 Szczytno.


 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama